Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sadraudzības pilsēta Šauļi jelgavniekus ielūdz uz unikālu skrējienu lidlaukā

13. aprīlī uz Jelgavas sadraudzības pilsētas Šauļu militārā lidlauka skrejceļa aviācijas bāzē notiks viens no unikālākajiem skriešanas pasākumiem Lietuvā – “Runway Run ‘24”. Skrējienā aicināti piedalīties arī jelgavnieki, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Runway Run ‘24” ir Lietuvā unikāls skriešanas pasākums, kas notiek uz skrejceļa, kur ikdienā kopā ar NATO Baltijas gaisa policijas misijas sabiedroto valstu iznīcinātājiem paceļas un nolaižas Lietuvas Gaisa spēku lidmašīnas. Šogad ar šo skrējienu simboliski tiks atzīmēti 20 gadi, kopš Lietuva ir spēcīgākās militārās alianses NATO sastāvā.

Kopā ar Lietuvas karavīriem skries sabiedrotie, organizācijas, sporta klubi, izglītības iestādes, individuālie entuziasti, un piedalīties aicināts arī ikviens iedzīvotājs, sākot ar pašiem mazākajiem. Piedalīties unikālajā pasākumā Jelgavas sadraudzības pilsēta Šauļi aicina arī jelgavniekus.

Skrējiena laikā skrejceļš tiks iekrāsots Lietuvas nacionālajās krāsās. Distance ir 3000 metrus gara, un to var veikt skrienot vai ejot. Pats svarīgākais – darīt to kopā un vienā virzienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar Lietuvas Bruņoto spēku Gaisa spēku militārajām lidmašīnām, NATO Gaisa policijas misijas iznīcinātājiem no Portugāles un Spānijas, kā arī pilotiem, apskatīt Lietuvas bruņoto spēku militāro izstādi, bruņojumu, ekipējumu un tehnoloģijas.

Pirmie 5000 dalībnieki, kuri veiksmīgi veiks distanci, tiks apbalvoti ar unikālu Lietuvas Gaisa spēku skriešanas “Runway Run ‘24” suvenīru.

Pirms ieejas un izejot no militārās zonas, notiks drošības pārbaude. Organizatori norāda, ka pasākums piemērots arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Mājdzīvniekus gan lūgums atstāt mājās, jo kaujas lidmašīnu radītais troksnis dzīvniekiem var radīt stresu. Tāpat jāņem vērā, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka dalība pasākumā ir bez maksas.

Sīkāka informācija par skrējienu “Runway Run “24” pieejama ŠEIT.

Pasākuma programma:

  • Pulksten 10 – militārās tehnikas izstāde, uzstājas DJ Jovani.
  • No pulksten 11 līdz 11.50 – pulcēšanās startam.
  • Pulksten 11.45 – kopīga iesildīšanās.
  • Pulksten 12 – starts.
  • Pulksten 13 – uzstājas GJan.
  • Pulksten 14 – pasākuma noslēgums.

www.news.cn

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.