Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sāk atjaunot ceļa segumu no Aizsargu ielas rotācijas apļa līdz Mežciemam

Šonedēļ sākta ceļa seguma atjaunošana Miera ielā no Aizsargu ielas rotācijas apļa līdz pilsētas robežai Mežciema virzienā, iekļaujot arī ceļu gar Meža kapsētu, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nedēļas sākumā ceļa darbu zonā uzstādītas ceļa zīmes, bet vakar, 27.martā, sākta vecā asfalta seguma frēzēšana, kas autovadītājiem var radīt īslaicīgus braukšanas ierobežojumus darbu veikšanas vietās.

Bet aprīļa vidū līdz ar ceļa seguma atjaunošanu minētajos ielu posmos plānots atsākt arī labiekārtošanas darbus Aizsargu ielas rotācijas aplī. Tur tiks veikti apzaļumošanas darbi, caurteku labošana un horizontālā marķējuma ieklāšana uz brauktuves.

Autovadītāji, velobraucēji un iedzīvotāji, kas pārvietojas kājām, lūgti sekot līdzi būvdarbu zonā izvietotajām ceļa zīmēm. Plānots, ka satiksme tiks organizēta ar ceļa zīmēm un nepieciešamības gadījumā tiks izmantoti arī pagaidu luksofori. Satiksmes ierobežojumi minētajos posmos plānoti līdz 2024. gada maija beigām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbus veic SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, bet būvuzraudzību nodrošina SIA “Somniar”.

Miera ielas seguma atjaunošana no Aizsargu ielas apļa līdz pilsētas administratīvajai robežai Mežciema virzienā un ceļa posmā gar Meža kapiem tiek realizēta, īstenojot projekta “Aizsargu ielas rotācijas apļa asfaltbetona seguma atjaunošana pārbūve, Jelgavā” 2. posmu.

Jāatgādina, ka pagājušā gada rudenī aptuveni 850 metru garumā izbūvēts Aizsargu ielas rotācijas apļa segums. Lai uzlabotu satiksmes drošību un nodrošinātu komfortablu pārvietošanos visiem satiksmes dalībniekiem, Aizsargu ielas rotācijas aplī uzlabota lietus ūdens novade, ieklāts jauns asfaltbetona segums, uzstādītas ceļa zīmes, bet šopavasar tiks ieklāts horizontālais marķējums.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.