Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sāk plānveida asfaltbetona bedrīšu remontu ar karsto asfaltu

Šonedēļ Jelgavā sākts plānveida asfaltbetona bedrīšu remonts ar karsto asfaltu. Darbi tiek veikti Dobeles ielā, Pasta ielā, Lielā ielā, Rīgas ielā, Miera ielā, Meiju ceļā, Pulkveža Brieža ielā, Blaumaņa ielā, Lapskalna ielā, Krišjāņa Barona ielā, Pētera ielā un citviet. Tāpat bedrīšu remonts paredzēts arī pašvaldības īpašumā esošajos iekšpagalmu ceļos un koplietošanas brauktuvēs, informē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veicot plānoto bedrīšu remontu, tiek pielietota pilnā un nepilnā asfaltēšanas tehnoloģija. Bedrīšu remonts ar nepilno tehnoloģiju nozīmē bedrīšu aizpildīšanu ar asfalta maisījumu, iepriekš iztīrot bedri no netīrumiem, bet bez to malu sagatavošanas tās apzāģējot, izfrēzējot vai atskaldot. Savukārt bedrīšu remonts ar pilno tehnoloģiju ir bedrīšu aizpildīšana ar asfalta maisījumu, pirms tam apzāģējot, izfrēzējot vai atskaldot bedrīšu malu kontūras, asfalta atlikumus un sakrājušos netīrumus iztīrot ar gaisa strūklu. Pilnā tehnoloģija tiek izmantota ielās, kuru segums ir labā stāvoklī.

Jāuzsver, ka “Pilsētsaimniecība” organizē bedrīšu remontu daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos, kur zeme ir Jelgavas pašvaldības īpašumā. Dzīvojamo māju iekšpagalmos, kas atrodas uz privātīpašnieku zemes, apsaimniekošu un remontu organizē zemes īpašnieks vai tā pilnvarota persona.  Zemes piederības statusu bez maksas var pārlūkot Valsts zemes dienesta datu publicēšanas un e-pakalpojumu portālā www.kadastrs.lv .

Par problēmām pilsētas ielu segumā iedzīvotāji aicināti ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.