Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sākas jauniešu pieteikšanās Biznesa nakts izaicinājumam

No 21. līdz 23. martam Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā notiks hakatons skolēnu uzņēmējspēju un jaunrades veicināšanai “Biznesa nakts”, un šonedēļ sākusies dalībnieku pieteikšanās. Jaunieši aicināti gūt jaunas zināšanas uzņēmējdarbībā un vairāk nekā 30 stundu laikā radīt prototipu, lai to prezentētu žūrijai un cīnītos par 500 eiro naudas balvu. Pieteikties var līdz 15. martam, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāņa Bisenieka fonds sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģionu, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu un Jelgavas Izglītības pārvaldi jau ceturto reizi organizē jauniešu uzņēmējspēju un jaunrades pasākumu “Biznesa nakts” Zemgales reģiona jauniešiem. Šoreiz tas notiks Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā.

“Biznesa nakts” ir trīs dienu garš izaicinājums Zemgales reģiona vidusskolēniem un profesionālo iestāžu audzēkņiem, kuri vēlas attīstīt prasmes uzņemties iniciatīvu, stratēģiski plānot, risināt problēmas un pieņemt lēmumus.

Pasākumā dažādu nozaru eksperti dalīsies zināšanās par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības īstenošanu, augsta intelekta rīku izmantošanu ikdienas darbā, biznesa modelēšanu, prototipēšanu, prezentēšanas prasmju pilnveidošanu, kā arī atklās savus pieredzes stāstus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā dienā dalībniekiem būs iespēja ne tikai iegūt jaunas zināšanas, bet arī apmeklēt sešus dažādus uzņēmumus, kuri darbojas pārtikas, izglītības, kokrūpniecības, poligrāfijas, tekstila, tūrisma un viesmīlības nozarē. Savukārt otrajā un trešajā pasākuma dienā jaunieši varēs iegūtās zināšanas pielietot praktiski – ģenerēt biznesa idejas, strādāt starpskolu komandās, modelēt biznesa procesus, veidot prototipus, kā arī tikties ar pieredzējušiem mentoriem. Pēc vairāk nekā 30 stundu intensīva darba komandas savas idejas un prototipus prezentēs žūrijai.

Dalībniekiem simpātiju balvas sarūpējuši vietējie uzņēmēji, bet trīs labākās biznesa idejas iegūs naudas balvu 500 eiro.

Dalība pasākumā ir bez maksas, un tam var pieteikties līdz 15. martam – ej.uz/BN2024.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktuālajai informācijai par “Biznesa nakti” var sekot līdzi vietnē www.facebook.com/BiznesaNaktsJelgava/.

Pasākums tiek īstenots ar EEZ grantu 2014.–2021. gada perioda projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” finansiālu atbalstu.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.