Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sākas “Latvijas pasta” abonēšanas kampaņa

Sestdien sākas VAS “Latvijas pasts” tradicionālā abonēšanas kampaņa, kuras laikā 2023.gadam būs iespējams abonēt kopumā 424 Latvijas un ārvalstu laikrakstus un žurnālus, informēja “Latvijas pasta” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tostarp 2023.gadam būs iespējams abonēt 258 Latvijas izdevumus – 86 laikrakstus un 172 žurnālus. 

Abonēšanas kampaņa noslēgsies decembra beigās.

Ar “Latvijas pastā” abonēšanai piedāvātajiem izdevumiem iespējams iepazīties “Latvijas pasta” e-abonēšanas vietnē “abone.lv” vai Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogā 2023.gadam, kas pieejams visās pasta nodaļās, citās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastniekiem, kā arī tiek piegādāts to abonentu pastkastītēs, kas kādu no preses izdevumiem abonējuši pēdējā gada laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 27.decembrim Latvijas preses izdevumu abonementus būs iespējams noformēt “abone.lv”, visās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastnieka. Līdz 18.decembrim abonēt Latvijā izdotos laikrakstus un žurnālus iespējams, arī zvanot uz “Latvijas pasta” informatīvajiem tālruņiem.

Ārvalstu preses izdevumus jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai “www.abone.lv” iespējams abonēt līdz 15.decembrim, bet pa tālruni – līdz 12.decembrim.

Šim gadam “Latvijas pastā” tika saņemti 410 000 preses izdevumu abonementu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Latvijas pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3000 darbinieku.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.