Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sākas objektu pieteikšana skatei “Gada labākā būve 2022”

Skates “Gada labākā būve Latvijā 2022” rīkotāji aicina iesniegt pieteikumus pērn pabeigto objektu vērtēšanai skates 25. jubilejas ciklā. Būves piesakāmas līdz 20.martam, ieskaitot.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skates žūrija vērtēs pieteiktos objektus astoņās nominācijās: dzīvojamā jaunbūve; publiskā jaunbūve ar apakšnomināciju ražošanas ēka; pārbūve un atjaunošana; restaurācija; inženierbūve; ainava; koka būve; BIM objekts.

Skatei var izvirzīt būves Latvijā, kā arī Latvijas būvuzņēmēju būvētās ēkas ārzemēs, kas nodotas ekspluatācijā 2022.gadā. Objektus var pieteikt ikviena fiziska vai juridiska persona, Latvijas Būvkomersantu reģistrā reģistrēti būvuzņēmēji, nozares sabiedriskās organizācijas, pasūtītāji, projektētāji, pašvaldības, būvspeciālisti, kā arī žūrijas dalībieki.

Informācija par būvēm iesniedzama elektroniski, aizpildot pieteikumu vietnē gadabuve.lv. Pielikumi vai saites sūtāmas uz e-pastu gadabuve@gmail.com. Vairāk informācijas par nominācijām un pieteikšanas kārtību skates nolikumā vietnē gadabuve.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Žūrija pieteiktos objektus vērtēs trijās kārtās, pēdējā – būvju prezentācijas – būs brīvi pieejama ikvienam. Labāko 2022.gada objektu autorus apbalvos 2023.gada vasarā. Skates jubilejas ciklā notiks arī tradicionālā nozares konference, bērnu zīmējumu konkurss un iznāks gadagrāmata.

Skates galvenais partneris jau otro gadu ir zīmols “Ceresit”, to atbalsta arī uzņēmumi “Saint-Gobain”, “Geberit”, “PERI”, “EJOT”, “Rotho Blaas”, “Alejas projekti” un “Landscape Construction”.

Skati “Gada labākā būve Latvijā 2022” rīko Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā15 būvniecības nozares nevalstiskajām organizācijām, Būvniecības valsts kontroles biroju, VAS “Valsts nekustamie īpašumi”, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehniskā universitāti, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti, Rīgas Celtniecības koledžu un RISEBA FAD.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.