Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sākas pieteikšanās “Baltais” Piena paku laivu regatei Jelgavā

Vasaras nogalē, 27. augustā, jau 20. reizi Jelgavā norisināsies Piena paku laivu regate. Šogad atraktīvais pasākums Driksas ūdeņos notiks īpašā – jubilejas salidojuma – tematikā. Pieteikties dalībai regatē vietnē festivali.jelgava.lv draugu kompānijas, kolēģi, mākslinieciskie kolektīvi, ģimenes un citi interesenti aicināti līdz 15. augustam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pašvaldība un iestāde “Kultūra”, regates jubilejas gadā pieteikties dalībai īpaši aicina ilggadējos dalībniekus un komandas, kas piedalījušās pirmajās Piena paku laivu regatēs. Tāpat tiek gaidīti jauni interesenti, kuri nebaidās uzdrīkstēties.

Šoreiz regates dalībniekus varēs iepazīt ne vien parādes un ātruma braucienos Driksas ūdeņos, bet arī prezentācijās brīvdabas koncertzālē “Mītava”. Katrai komandai tiks dota viena minūte, lai stāstījumā vai performancē atklātu savas komandas stāstu.

Pēc žūrijas vērtējuma tiks pasniegtas naudas balvas sešās nominācijās – jubilejas “GRAND PRIX”, “Inovatīvākā laiva”, “Treknākais piena plosts”, “Labākais dizains”, “Pilnīgs sviests” un “Labākā komandas prezentācija”. Tāpat tiks noteikta arī regates ātrākā laiva – uz šo balvu varēs pretendēt arī citu nomināciju laureāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandas dalībai aicinām pieteikties līdz 15. augustam. Ar regates nolikumu un pieteikuma anketu iespējams iepazīties mājaslapā festivali.jelgava.lv.

Līdztekus Piena paku laivu regatei 27. augustā Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz kultūras nama jau tradicionāli norisināsies Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki.

Foto: Iestāde “Kultūra”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.