Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sākas skolēnu rudens brīvlaiks

Šodien sākas nedēļu garš skolēnu rudens brīvlaiks, kas ilgs līdz 28.oktobrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šis mācību gads sākās 2022.gada 1.septembrī un noslēgsies 2023.gada 31.maijā 1.-8.klasei un 10.-11.klasei, bet 9.klasē mācību gads ilgst līdz 14.jūnijam, savukārt 12.klašu skolēniem – līdz 21.jūnijam.

Mācību gadā rudens brīvlaiks ilgst no 24. līdz 28.oktobrim, ziemas brīvdienas – no 26.decembra līdz 2023.gada 6.janvārim. Savukārt pavasara brīvlaiks ilgs no 13.marta līdz 17.martam.

Saturīgi pavadīt brīvo laiku, iegūstot jaunus draugus un prasmes, skolēni darbdienu pēcpusdienās gaidīti Jelgavas Jauniešu centrā Skolotāju ielā 8. Bet 1.–3. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties jaunrades nama “Junda” āra aktivitātēs “Lediņos”. Savukārt brīvlaika izskaņā – 28. oktobrī – jaunieši un ģimenes aicinātas piedalīties orientēšanās spēlē “Nobīsties Jelgavā,” informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolēnus brīvlaika nedēļā darbdienu pēcpusdienās dažādas aktivitātes notiks Jelgavas Jauniešu centrā Skolotāju ielā 8. Pirmdien, 24. oktobrī, no pulksten 17 Jauniešu centrā notiks novusa turnīrs, otrdien, 25. oktobrī, no pulksten 15 būs jauniešu iniciatīvas diena, kad paši jaunieši ierosina, ko vēlas darīt, un arī strādā pie sava plāna realizācijas, trešdien, 26. oktobrī, no pulksten 15 – galda tenisa turnīrs, ceturtdien, 27. oktobrī, no pulksten 16 – brīvprātīgo iedvesmas vakars, bet piektdien, 28. oktobrī, pulksten 13 – atjautības pēcpusdiena. Tāpat jauniešiem ir iespēja brīvo laiku centrā pavadīt citās nodarbēs. Plašāku informāciju var iegūt “Facebook” lapā Jelgavas jauniešiem. Visas aktivitātes ir bez maksas.

Jāpiebilst, ka “Jundā” Zemgales prospektā 7 pulciņi un nodarbības notiks arī brīvlaika nedēļā.

Tāpat jaunrades nama “Junda” Jauniešu klubs piektdien, 28. oktobrī, aicina jauniešus no 13 līdz 25 gadiem un ģimenes (bērni, kuri jaunāki par 13 gadiem, un vismaz viens pieaugušais) veidot komandas un piedalīties tradicionālajā izglītojošā orientēšanās spēlē “Nobīsties Jelgavā”, kas notiks no pulksten 18 līdz 21.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandā jābūt 3–5 dalībniekiem. Starts un finišs ir “Jundas” pagalmā Zemgales prospektā 7. Komandas šim pasākumam aicinātas reģistrēties tiešsaistē vietnē ej.uz/nobistiesjelgava2022 vai pasākuma dienā pulksten 17 pie “Jundas”. Dalības maksa – 2 eiro no personas. Tā kā orientēšanās spēle aizritēs Halovīna noskaņās, komandas aicinātas padomāt par tematisku vizuālā tēla noformējumu, kas tiks vērtēts.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.