Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sāksies Latvijā pirmais lauksaimniecības meikatons “Agritech 2022”

Latvijā šodien sāksies pirmais lauksaimniecības meikatons “Agritech 2022”, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā (LLKC) un Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Agritech 2022” ir inovatīvu projektu, pakalpojumu vai produktu izstrādes pasākums jeb radošā darbnīca. Pasākuma laikā dalībnieki meklēs radošus risinājumus kādiem konkrētiem jautājumiem, kas saistīti ar lauksaimniecības nozari, noslēgumā radot projektus un produktus.

Meikatons notiks līdz 20.martam Jelgavas pilī un LLU laboratorijās.

Dalībnieki pasākumam varēja pieteikt paši savu ideju, kurai redz nepieciešamo risinājumu četrās galvenajās tēmās – ilgtspēja un efektivitāte; automatizācija, dati, sensori un inženierija; izglītība un komunikācija; kā arī – pārtika. Vienlaikus interesenti varēja pieteikties risināt arī kādu no pasākuma organizatoru piedāvātajām problēmām, kā arī citu dalībnieku jau iepriekš pieteiktajām tēmām risināšanai lauksaimniecībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Meikatons notiek Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros.

Pērn tika plānots “Agritech 2021”, taču Covid-19 izplatības dēļ tas tika atcelts.

LLKC darbojas kopš 1991.gada un ir lielākais lauku konsultāciju sniedzējs Latvijas teritorijā. Tā mērķis ir veicināt lauku attīstību, paaugstinot lauku uzņēmēju profesionālās un ekonomiskās zināšanas, nodrošināt konsultāciju un mācību organizāciju visos Latvijas novados, paaugstināt lauku iedzīvotāju konkurētspēju Eiropas Savienībā un organizēt Zemkopības ministrijas padotībā esošajās iestādēs strādājošo darbinieku tālākizglītību.

Foto: LLKC

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.