Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sākusies dziesmu pieteikšana Eirovīzijas konkursam

Supernova 2022. Foto: LTV, Lauris Vīksne

Sākusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova”, kura uzvarētājs iegūs iespēju nākamā gada maijā pārstāvēt Latviju 67.starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Lielbritānijā, informēja LTV pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dziesmas iespējams pieteikt līdz 1.decembrim.

Konkursā aicināti piedalīties izpildītāji, autori un producenti, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu. Gaidīti solistu, duetu un grupu līdz sešiem dalībniekiem pieteikumi. Konkursa nolikums paredz, ka ārvalstu pilsoņi drīkst piedalīties konkursā kā dziesmu vārdu autori, mūzikas autori vai fonogrammas producenti.

No 22. septembra pulksten 10.00 līdz 1. decembra pulksten 23.59 dziesmu pieteikšana notiek „Supernova” mājas lapā https://supernova.lsm.lv/lv/, kur iespējams iepazīties arī ar pilno konkursa nolikumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesniegtā dziesma nedrīkst būt publicēta vai atskaņota publiskos pasākumos pirms 2022.gada 1.septembra.

Autoru un dziesmu izpildītāju iekļūšanu “Supernova” televīzijas pārraidēs noteiks LTV izvēlēta žūrija, kas vērtēs dziesmas uzbūvi, oriģinalitāti, aranžējumu, vēstījumu, atbilstību mūsdienu tirgus tendencēm, dziesmas un konkursa dalībnieka iespējas konkurēt starptautiskajā popmūzikas tirgū, kā arī izpildītāja vokālās spējas, personību un iepriekšējos sasniegumus nozarē, potenciālu gūt sasniegumus nākotnē.

LTV žūrijas pārstāvju vārdus atklās tikai pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa maijā. Žūrijā būs Latvijas mūzikas industrijas, pasākumu jomas un televīzijas pārstāvji, kā arī ārvalstu profesionāļi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursam izvēlētie dalībnieki un dziesmas publiskai vērtēšanai būs pieejamas 2023.gada janvārī.

2022.gadā konkursā “Supernova” uzvarētāja un iespēju piedalīties 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Itālijā ieguva grupa “Citi zēni”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.