Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sākusies pieteikšanās Jelgavas Nakts pusmaratonam

Sākas pieteikšanās 2024. gada Jelgavas Nakts pusmaratonam, kas notiks 27. jūlijā. Decembrī dalības maksa būs viszemākā, bet pēc tam pakāpeniski palielināsies. Nākamgad ikviens interesents, atsakoties no medaļas, varēs bez maksas piedalīties jūdzes skrējienā, savukārt Jelgavas sporta skolu audzēkņiem tiks nodrošināta iespēja bez maksas piedalīties jebkurā no trim garākajām distancēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā informē pasākuma organizatori, šogad ieviesta jauna reģistrācijas sistēma, kas būs ērtāka lietošanai. Dalībnieki aicināti izveidot sistēmā savu profilu, jo no šī gada dalībniekiem tiks piedāvāti dažādi virtuālie izaicinājumi un citi bonusi. “Piemēram, dalībnieki varēs piesaistīt savu mobilo skriešanas aplikāciju un, pirms pasākuma piedaloties dažādās aktivitātēs – treniņos, īpašos skrējienos, kilometru vākšanas un citos izaicinājumos –, krāt punktus un cīnīties par balvām. Tāpat dalībnieki pusmaratonā varēs piedalīties virtuāli, pat atrodoties ārpus Latvijas un tomēr esot daļai no pasākuma,” stāsta organizatoru pārstāvis Jānis Pinkulis, papildinot: organizatoru mērķis ir izveidot kopienu, kas ir aktīva visu gadu un piedalās gan sacensībās, gan citās aktivitātēs. Būtiski arī tas, ka jaunā reģistrācijas sistēma ļaus dalībniekiem pēc finiša daudz ātrāk uzzināt rezultātus un savā profilā iegūt arī virtuālu medaļu un diplomu.

Jelgavas sporta skolu – Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas, Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas, Jelgavas Ledus sporta skolas un “Futbola skolas Jelgava” – audzēkņi Jelgavas Nakts pusmaratonā varēs piedalīties bez maksas jebkurā no trim garākajām distancēm: 5 kilometros, 10 kilometros vai pusmaratonā. Sporta skolu audzēkņu reģistrācija sāksies no 15. janvāra un noslēgsies mēnesi pirms pasākuma – 27. jūnijā. “Šādu lēmumu pieņēmām, lai veicinātu jauniešu iesaisti pilsētas sporta pasākumos,” norāda Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktors Juris Kaminskis.

Jūdzes skrējiens nākamgad notiks bez laika kontroles un ar iespēju skriet pilnībā bez maksas, reģistrācijas laikā atsakoties no medaļas – tādējādi ikviens interesents varēs piedalīties pasākumā un izbaudīt skriešanas svētkus. Ja jūdzes skrējiena dalībnieks tomēr vēlēsies saņemt piemiņas medaļu, tad maksa būs pieci eiro. “Domājot par ilgtspēju, ikvienam Jelgavas Nakts pusmaratona dalībniekam būs iespēja atteikties no  savas medaļas, iemainot to pret dalībnieka vārdā iestādītu koku, ko nodrošināsim, sadarbojoties ar ziedot.lv un iesaistoties projektā ”Dzēs CO2 pēdas nospiedumu!”,” stāsta J.Pinkulis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Nakts pusmaratons būs viens no trim tematiskā mini seriāla skrējieniem – 29. jūnijā pusmaratons notiks Liepājā, 27. jūlijā Jelgavā un 7. septembrī Valmierā. Kā ierasts, Jelgavas Nakts pusmaratona dalībniekiem tiks piedāvāti bērnu skrējieni, 5 kilometru, 10 kilometru un pusmaratona distance, kā arī dažādas aktivitātes. Dalībnieki – gan individuāli, gan komandas – cīnīsies par godalgotām vietām gan katrā no skrējieniem, gan seriāla kopvērtējumā. “Komandas sacentīsies elites un amatieru grupā, krājot punktus. Elites grupā punktus dos rezultāti skrējienā, amatieru grupā – dalība pasākumos un aktivitātēs,” atklāj J.Pinkulis, piebilstot, ka jaunā sistēma būtiski atvieglos arī komandas reģistrāciju.

Reģistrēties Jelgavas Nakts pusmaratonam var mājaslapā jelgavaspusmaratons.lv, kur būs pieejama arī aktuālā informācija par izaicinājumiem un skrējieniem.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde Sporta servisa centrs

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.