Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Salgalieti tiesā par zirga novārdzināšanu

Zemgales rajona tiesa Jelgavā turpina izskatīt krimināllietu, kurā Jelgavas novada iedzīvotāja Olvija Paukšte apsūdzēta par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku – zirgu Palmeru. 2022. gada vasarā ķēvīte tikusi tā novārdzināta, ka veterinārārsti to vairs nespēja glābt. Apsūdzētā savu vainu noliedz, bet līdz tam, kad tiesā izskanēs viņas liecības, vēl jāpagaida.

Tiesas sēdē klātienē piedalījās kāda žurnāliste no Rīgas, kura lūdza atļauju fotografēt lietas dalībniekus. Viņi neiebilda pret šo lūgumu, tostarp arī apsūdzētā O. Paukšte. Jāatzīst, ka tiesas sēdēs tā nenotiek nemaz tik bieži. Lielākoties tikai tad, ja apsūdzētie tiešām nav vainīgi vai vismaz ir pilnīgi pārliecināti par savu nevainīgumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.