Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sarunu festivāls LAMPA aicina kļūt par brīvprātīgo

5. un 6. jūlijā Cēsīs notiks desmitais Sarunu festivāls LAMPA, aktualizējot sabiedrībai svarīgus jautājumus un veidojot cieņpilnu diskusiju. Festivāla organizatori aicina ikvienu interesentu pievienoties festivāla brīvprātīgo komandai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ik gadu brīvprātīgie sniedz neatsveramu ieguldījumu festivāla norisē, kļūstot par daļu no organizatoru saimes. No brīvprātīgajiem tiek sagaidīta ne vien disciplinētība un atbildība, bet arī sajūta par to, ka dalība festivālā ir svētki, un svētki ir jāsvin! Tieši tādēļ brīvprātīgos festivālā var atpazīt pēc zilās cepurītes un smaida,” stāsta festivāla LAMPA brīvprātīgo koordinatore Inese Šubēvica un skaidro, ka dalība festivālā sniedz ne tikai vērtīgu pieredzi un zināšanas, bet arī iespēju iepazīties ar domubiedriem un kvalitatīvi pavadīt laiku, kļūstot par pilnvērtīgu festivāla komandas daļu.

Lai kļūtu par vienu no 100 brīvprātīgajiem, pretendentam jābūt vismaz 16 gadu vecam, atvērtam jaunām zināšanām un pieredzei, kā arī gatavam veltīt 20 stundas darbam festivālā 5. un 6. jūlijā. Lai sagatavotos festivālam, brīvprātīgajiem būs jāpiedalās apmācībās, kas notiks 4. jūnijā Rīgā un 18. jūnijā attālināti, kā arī dienu pirms festivāla, 4. jūlijā, jāapmeklē klātienes apmācības Cēsīs. 

Rūpējoties par ikvienu brīvprātīgo, LAMPAs organizatori operatīvi sniegs atbildes uz jautājumiem gan pirms pasākuma, gan tā norises laikā, tāpat brīvprātīgajiem tiks nodrošinātas naktsmītnes, transports no Rīgas uz Cēsīm un atpakaļ, ēdināšana festivāla laikā un pienākumu izpildei nepieciešamie resursi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzzināt plašāku informāciju un saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem iespējams, rakstot brivpratigais@festivalslampa.lv, kā arī pievienojoties tiešsaistes sarunai LAMPAs Facebook lapā 25. aprīlī no plkst. 18.00 līdz 19.30, kur tiks plašāk pastāstīts par festivālu, brīvprātīgo lomu un pienākumiem festivāla norises laikā.

ANKETU iespējams aizpildīt līdz 12. maijam. Vairāk par pieteikšanos: https://ej.uz/lampa_brīvprātīgie.

Festivāla komandu veido Fonds atvērtai sabiedrībai “DOTS”, Swedbank Latvija, Cēsu novada pašvaldība, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, reklāmas aģentūra “Armadillo” un British Council pārstāvniecība Latvijā. 

Festivāla norisi atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā, Roberta Boša fonds, ASV vēstniecība Latvijā, Nīderlandes Karalistes vēstniecība Latvijā, uzņēmumi “Latvijas Finieris”, “LMT”, “Enefit”,  Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic”, “Latvijas valsts meži”, “SCHWENK Latvija”, “Neste Latvija”, “Meta”, “Mastercard”, “Balcia Insurance SE”, “Coca-Cola Baltics”, “ERNST & YOUNG BALTIC”, kā arī Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, un tas tiek īstenots ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.