Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Seni Cup 2022” minifutbola turnīrā šogad uzvaras laurus plūc Ukrainas komanda

Ar Ukrainas komandas pārliecinošu uzvaru piektdien noslēdzās minifutbola turnīrs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “Seni Cup 2022”, kas Rīgā, sporta un atpūtas kompleksā “Arkādija” pulcēja 30 komandas no Latvijas sociālās aprūpes centriem, dienas centriem un pansionātiem, informē turnīra rīkotāju pārstāve Dagnija Šmaukstele.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turnīra galveno balvu izcīnīja Ukrainas minifutbola komanda no VSAC “Latgale” filiāles “Kalkūni”, otrajā vietā ierindojās ONSD Dienas centrs “Saime”, bet trešajā – VSAZ “Zemgale” filiāle “Ropaži” komanda.

Visas dienas garumā turnīra dalībnieki ne tikai aizrautīgi sekoja līdzi fināla spēlēm, bet arī piedalījās labdarības pasākumā ar sportiskām un izklaidējošām aktivitātēm. Pēc sacensībām dalībniekus ar muzikālu priekšnesumu priecēja jaunā mūzikas māksliniece Kato, bet vakara izskaņā visi piedalījās jautrā burbuļu ballītē ar kopīgām dejām.

Pasākumu organizēja nodibinājums “TZMO Fonds Kopā mainām pasauli” un zīmols “Seni” sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas sporta dzīves īpašais notikums “Seni Cup 2022” pēc attālinātā formāta pērn šogad atkal pulcē dalībniekus klātienē. Šogad pieteicies rekordliels komandu skaits – 30, kas ir par divām vairāk nekā pirms gada.

Turnīrs risinājās no 11. aprīļa līdz 3. jūnijam, apvienojot valsts un pašvaldību sociālās aprūpes centru, dienas centru un pansionātu iemītniekus sportiskās un radošās aktivitātēs.

Turnīra pirma kārta, līdzīgi kā pērn, notika” Seni Cup Latvija” “Facebook” kontā @senicuplatvija. Tajā dalībniekiem bija radoši jāveic žūrijas sagatavoti uzdevumi. Savukārt otrajā kārtā 3. jūnijā sporta un atpūtas kompleksā “Arkādija” klātienē aicinātas visas komandas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dagnija Šmaukstele, viena no ilggadējām turnīra organizatorēm, uzsver: “Esam gandarīti par lielo komandu skaitu, kas šogad paudušas vēlmi piedalīties “Seni Cup 2022”. Tas nozīmē, ka pasākums ir vajadzīgs un nozīmīgs Latvijas sporta dzīves notikums. Tie ir svētki gan dalībniekiem, gan mums, organizatoriem. Lai iepriecinātu sportistus, ar mūsu atbalstītāju palīdzību šogad esam sarūpējuši dāvanas pilnīgi visiem turnīra dalībniekiem. Novēlam, lai “Seni Cup2022” visiem atmiņā paliek kā spilgts gada notikums!”.

Alise Pētersone, Latvijas Futbola federācijas futbola sociālās atbildības speciāliste, atzīst: “Ir liels prieks redzēt augošo interesi par futbolu dažādās Latvijas auditorijās. Šogad mūsu mērķis bija parādīt futbola daudzveidību – tas ir lielisks, lai vienkārši izkustētos, gan veiktu vingrinājumus individuāli vai komandā. Futbolam ir ļoti īpaša spēja saliedēt komandu – to lieliski redzējām arī komandu sagatavotajos radošajos uzdevumos. “Seni Cup” turnīrs nepārprotami apliecina, ka futbols ir sporta veids, kas pieejams visiem un ceram, ka turnīrs savu īpašo misiju saglabās un turpinās arī nākamajos gados”.

“Seni Cup 2022” turnīru atbalsta SIA “TZMO Latvija”, “Eugesta un Partneri”, veikalu tīkli “Rimi” un “Maxima”, “Latvijas Maiznieks”, brokeru aģentūra “Root,” “Joma-sport”, “Rotary” klubs, “Cēsu alus”, “Dižozols Plus”, SIA “R.D.A”., “Rotary” klubs Salaspils, “Rotary” klubs Jelgava, SIA “Dreiling”, SIA “Aloja Starkelsen”, Polijas Republikas vēstniecība Latvijā, Labklājības ministrija, “Ghetto Games”, “CIDO Grupa”, “Venden”, “Zvaigzne ABC”un “Skrīveru saldumi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Seni Cup “futbola līga aizsākās Polijā, kur to kopš 2001. gada organizē Eiropas vadošais higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotājs “TZMO SA. “ “Seni Cup” minifutbola turnīru Latvijā SIA “TZMO Latvija” sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju rīko jau 16 gadus. Turnīrs pulcē komandas no sociālās aprūpes iestādēm, pansionātiem, dienas centriem un biedrībām.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.