Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

SEO pamati: Kā SEO palielina uzņēmumu apgrozījumu un peļņu

Digitālais mārketings sevi jau sen ir pierādījis un viena no efektīvākajām stratēģijām šeit ir SEO. Mājaslapas optimizācija meklētājprogrammām ļauj uzņēmumiem uzlabot savu redzamību Google, piesaistīt jaunus apmeklētājus un palielināt peļņu. Apskatīsim nedaudz tuvāk, kā tieši SEO palīdz uzņēmumiem gūt vēl lielākus panākumus.

Pats galvenais īsumā – SEO ir izdevīgs. Ja vajadzīga mājaslapas optimizācija, IMEDIA SEO pakalpojumi palīdzēs piesaistīt jaunus klientus un nopelnīt vairāk.

Uzlabojies zīmola un uzņēmuma atpazīstamība

SEO mērķis ir padarīt jūsu tīmekļa vietni piemērotāku meklētājprogrammām. Tas nodrošina atrašanos redzamākā vietā brīdī, kad potenciālie klienti meklē ar jūsu uzņēmumu saistītus produktus vai pakalpojumus. Lielākā daļa apmeklētāju dodas uz pirmajā lapā redzamajiem rezultātiem, sevišķi top3. Ja produkts vai pakalpojums ir dārgs, daļa apskatīs arī rezultātus otrajā vai trešajā rezultātu lapā.

Piesaistiet klientus, nevis ziņkārīgos

Izmantojot SEO, jūs varat piesaistīt cilvēkus, kas jau meklē risinājumu vai ir pat gatavi veikt pirkumu. Veicot atslēgvārdu izpēti un iekļaujot vietnes saturā atbilstošus atslēgvārdus, jūs palielināt iespēju, ka jūsu vietne parādās tiem, kas, visticamāk, kļūs par klientiem. Protams, ar to vien nepietiek. SEO ir daudz sarežģītāks, bet tas ir labs sākums.

Uzticamības un uzticības veidošana

Atrašanās meklēšanas rezultātu pirmajā lapā automātiski palielina jūsu uzticamību. Kādēļ? Interneta lietotāji paļaujas uz Google un mēdz uzticēties vairāk tīmekļa vietnēm, kas meklēšanas rezultātos ieņem augstāku vietu.

Uzlabojiet apmeklētāju pieredzi mājaslapā

Svarīgs SEO aspekts ir vietnes tehnisko elementu, piemēram, vietnes struktūras, navigācijas un mobilās navigācijas iespējas. Labi strukturēta mājaslapa ar ērtu navigāciju uzlabo lietotāja pieredzi, tādējādi palielinot lietotāju apmierinātību un pagarinot vietnes apmeklējuma ilgumu (“bounce rate”). Izveidojot vietni, kas apmierina lietotāju vajadzības jūs palīdzat meklēšanas robotiem un sev. Ieguvēji esat jūs abi.

Izmantojiet satura mārketingu

SEO balstās uz saturu. Radot kvalitatīvu un vērtīgu saturu, kas atbilst jūsu auditorijas vajadzībām un interesēm, jūs varat piesaistīt un iesaistīt vietnes apmeklētājus. Vērtīgs saturs arī mudina citas vietnes veidot saites jeb linkus uz jūsu mājaslapu. Lai arī vairāk linki negarantē augstākas pozīcijas, tomēr iztikt bez ienākošajām saitēm nevar un tie ir ļoti vērtīgi.

Apsteidziet konkurentus

Mājaslapas SEO optimizācija nodrošina konkurences priekšrocības.  Augstākas pozīcijas ļauj pārdot vairāk, gūt lielāku peļņu, palielināt apgrozījumu un apsteigt konkurējošos uzņēmumus. Peļņas gūšana ir uzņēmuma pamatmērķis. SEO palīdz sasniegt šo mērķi vieglāk.

SEO mainās līdzi laikam

SEO stratēģijas nepārtraukti attīstās, sekojot līdzi patērētāju uzvedības un meklētājprogrammu algoritmu izmaiņām. Sekojot līdzi SEO tendencēm, var saglabāt augstas mājaslapas pozīcijas arī ilgtermiņā. Tas ir to vērts.

Datos balstīti lēmumi

SEO nodrošina vērtīgus datus un ieskatu par mājaslapas apmeklētāju uzvedību un veiktajiem pirkumiem. Analizējot šo informāciju, ir iespējams ne tikai novērtēt SEO darbību, bet arī optimizēt savu biznesa stratēģiju un samazināt izmaksas par klientu piesaisti.

Jums nav savs SEO speciālists, bet ir vēlme izmantot SEO pakalpojumus? Digitālā mārketinga aģentūra IMEDIA būs laba izvēle.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.