Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Septītklasniekiem no Vilces gravas negribas braukt mājās

Vairāk nekā divsimt Jelgavas novada skolu septītklasnieku un arī cita vecuma skolēnu pagājušajā saulainajā piektdienā pulcējās Zaķu pļavā, kas atrodas Vilces upītes gravā un jau izsenis pazīstama kā izklaides vieta. Skolēni sacentās vingrošanā, svaru stieņa spiešanā, maisa mešanā, tautas bumbā un citās spēlēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ES atbalstītā projekta “Spēles paradigma II” koordinatore Jelgavas novada pašvaldības pārstāve Anita Škutāne stāsta, ka pasākuma mērķis bija satuvināt Jelgavas novada skolu pusaudžus, kā arī stiprināt viņu klašu kolektīvus. Šajā projektā, kurā piedalās piecu valstu pašvaldības (vadošā ir Udīnes pašvaldība Itālijā), plānotas arī citas aktivitātes, kas vērstas uz dažāda vecuma iedzīvotāju grupu iniciatīvu. Tostarp arī drošu pulcēšanos brīvā dabā, kas ir svarīgi vēl nenorimušās pandēmijas apstākļos. Projekta aktivitātes paredz arī uzlabot publisko vietu iekārtojumu, atjaunojot pamestas teritorijas, un īpaši veicināt atstumto iedzīvotāju grupu iekļaušanu. Projekts paredz tiešsaistes pasākumus, kas novērstu vientulību, depresiju, izolāciju, kā arī nevēlamas atkarības.

Visu rakstu lasiet 20.oktobra laikrakstā “Zemgales Ziņas”

Teksts: Gaitis Grūtups

ŠĶIBES PAMATSKOLAS 7. klases skolnieks Ralfs Zaķis (no labās) priecājās, ka sacensību laikā iepazinies ar vienaudžiem no Ozolniekiem. FOTO: EDGARS MEDIŅŠ

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.