Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

SIA “Jelgavas novada KU” valdes locekļa pienākumus sācis pildīt Dins Stašāns

2. septembrī SIA “Jelgavas novada KU” valdes locekļa pienākumus sācis pildīt Dins Stašāns, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Dins Stašāns

Sākot darbu, D. Stašāns par savām prioritātēm izvirzījis augstas kvalitātes pakalpojumu nodrošināšanu, uzņēmuma materiāli tehniskās bāzes uzturēšanu un attīstību, personāla izaugsmi un finanšu rādītāju uzlabošanu.

“Ņemot vērā to, ka pašreiz visa valsts un katrs no mums saskaras ar strauju energoresursu, gāzes, degvielas un citu izmaksu kāpumu, priekšā ir lieli izaicinājumi. Joprojām turpinās SIA “Jelgavas novada KU” un SIA “Ozolnieku KSDU” reorganizācija, kas prasa rūpīgi izvērtēt abu līdz šīm atsevišķi strādājošo pašvaldības kapitālsabiedrību ikdienas darba pienākumus, klientu loku, un strādāt pie sekmīgāko risinājumu izvēles apvienošanas pabeigšanai.

Zinu, viegli nebūs! Esmu pārliecināts, ka uzņēmums var nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus  novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem. Rūpēsimies, lai sniegtie pakalpojumi vienmēr būtu ērti pieejami, moderni un pats uzņēmums viegli sasniedzams mūsu klientiem,” skaidro D. Stašāns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Jelgavas novada KU” nodarbojas ar komunālo pakalpojumu – ūdenssaimniecība, siltumenerģijas ražošana un piegāde, atkritumu apsaimniekošana, decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrēšana, pašvaldības dzīvojamo telpu īre, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšana, kapsētu apsaimniekošana un citu – sniegšanu.

Konkurss uz kapitālsabiedrības valdes locekļa amatu tika izsludināts 22. jūnijā ar pieteikšanās termiņu līdz 8. jūlijam. Kandidātu atbilstība amata aprakstā izvirzītajām prasībām tika vērtēta divās kārtās. Pirmajā kārtā analizēti iesniegtie dokumenti, savukārt otrajā kārtā notika intervijas. Kopumā saņemti 13 pretendentu pieteikumi. Apkopojot vērtēšanas rezultātus, komisija lēma valdes locekļa amatam vizīt kandidātu, kurš ieguvis lielāko punktu skaitu abās konkursa kārtās kopā. 

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.