Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sieviešu dienas svinības bez otrās pusītes

Ne visām sievietēm izdevies sastapt īsto un vienīgo, tomēr tas nenozīmē, ka Sieviešu dienas svinības iet secen– šie svētki ir veltīti ikvienai sievietei neatkarīgi no viņas attiecību statusa. Arī Jums nav otrās pusītes, ar ko šogad pavadīt un nosvinēt Sieviešu dienu? Neuztraucieties – esam apkopojuši vairākas idejas, kā pavadīt šos svētkus draugu un/vai radu lokā!

Filmu vakars

Uzrīkojiet kopīgu filmu vakaru mājās! Sagatavojiet uzkodas, dzērienus, siltus pledus, izvēlieties iemīļotākās filmas un izbaudiet! Ja rodas grūtības ar filmu izvēli, ņemiet vērā, ka Sieviešu dienā tematiskās filmas tiek rādītas arī televīzijā.

Gardas pusdienas vai vakariņas

Palutiniet sevi savā īpašajā dienā ar gardumiem! Uzrīkojiet kopīgu pasēdēšanu ar gardu maltīti – pagatavojiet pusdienas vai vakariņas pašas, pasūtiet maltīti uz mājām vai dodieties ārpus mājas uz kādu kafejnīcu vai restorānu!

Relaksējoša atpūta

Ikdienas steigā var trūkt laika parūpēties par savu labsajūtu un veselību, tādēļ laba ideja Sieviešu dienā ir doties relaksējošā atpūtā. Lieliska dāvana Sieviešu dienā sev ir kādas viesnīcas un tās SPA zonas apmeklējums – uzaiciniet sev līdzi draudzenes, izbaudiet viesnīcas sniegtās priekšrocības un vakarā uzrīkojiet pidžamu ballīti numuriņā!

Adrenalīna deva

Vai esat aktīvās atpūtas cienītāja? Sieviešu diena ir lielisks iemesls izmēģināt ko jaunu un gūt adrenalīna devu – tas var būt izbrauciens ar sporta auto vai kvadracikliem, lidojums ar gaisa balonu (uzzināt vairāk) vai deltaplānu, šaušanas nodarbība. Iespējams, šī aktivitāte kļūs par Jūsu jauno hobiju!

Galda spēļu vakars

Uzrīkojiet kopīgu galda spēļu vakaru! Lai padarītu vakaru interesantāku, varat sarīkot kopīgas galda spēļu sacensības. Domājot par spēļu izvēli, izvēles iespējas ir ļoti plašas – populārās spēles kā Monopoly, Twister, Uno vai, piemēram, kāda tiešsaistes viktorīna.

Skaistumkopšanas rituāls

Sieviešu diena ir Jūsu īpašie svētki, tādēļ sapucējieties, lai sajustos īpaši sievišķīga! Sarīkojiet kopīgu skaistumkopšanas rituālu – uzaiciniet draudzenes un dodieties uz frizētavu, manikīru un pedikīru vai citām skaistuma procedūrām, kā arī noslēgumā palutiniet sevi ar kādu relaksējošu procedūru, piemēram, masāžu. Tāpat skaistumkopšanas rituālu varat sarīkot mājās pie šampanieša glāzes!

Iepirkšanās maratons

Ieprieciniet sevi Sieviešu dienā ar kaut ko jaunu – dodieties iepirkšanās maratonā! Kopā ar draudzenēm izķemmējiet gan apģērbu un apavu veikalus, gan kosmētikas un parfimērijas veikalus! Maratonu varat noslēgt kādā jaukā kafejnīcā vai restorānā, pēc tam mājās apskatot un izmēģinot pirkumus.

Meistarklase

Sieviešu diena ir lielisks iemesls izmēģināt un iemācīties ko jaunu – dodieties uz kādu meistarklasi! Dāvājiet sev krāsainas emocijas un jaukas atmiņas! Tā var būt kulinārijas meistarklase, autosporta meistarklase, šaušanas meistarklase, kāda iedvesmojoša lekcija u.c. Meistarklases ir iespēja iepazīt sevi no jauna – varbūt atklāsiet sevī kādu jaunu talantu?

Pasākums

Noteikti nevajadzētu uztraukties, ja vēl joprojām neesat izdomājusi, kā svinēt savu īpašo dienu. Par godu Sieviešu dienai tiek rīkoti daudz un dažādi pasākumi, gan klātienē, gan tiešsaistē – dodieties uz kādu izstādi, koncertu, ekskursiju, ralliju, skrējienu vai stand-up šovu! Tāpat noteikti nevajadzētu uztraukties, ja Jums nav kompānijas, ar ko pavadīt Sieviešu dienu, jo šajos pasākumos pavisam noteikti iespējams sastapt citas sievietes – varbūt tieši tur iepazīsiet savu labāko draudzeni?

Ir tik daudz un dažādas iespējas, kā svinēt Sieviešu dienu bez otrās pusītes –Jūs esat pelnījusi svētkus neatkarīgi no Jūsu attiecību statusa! Šie svētki ir iemesls palutināt sevi un atgādināt sev, ka esat īpaša. Vēlam jauku un piedzīvojumiem bagātu Sieviešu dienu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.