Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sit, kamēr nosit

Sešarpus gadi cietumā – tādu spriedumu tieši pirms mēneša Zemgales rajona tiesā Jelgavā noklausījās Dmitrijs Suhovs, kurš bija apsūdzēts par to, ka tīši nodarījis smagus miesas bojājumus, kas bīstami dzīvībai un vainīgā neuzmanības dēļ bija par iemeslu cietušā nāvei. Spriedums netika pārsūdzēts un jau stājies spēkā.

Traģiskie notikumi risinājušies 2023. gada 12. decembrī kādā dzīvoklī, bet precīzāku laiku izmeklēšanā noskaidrot nav izdevies. Suhovs, kurš todien bija lietojis alkoholiskos dzērienus, dusmu uzplūdā sāka sist savu paziņu Viktoru (vārds mainīts). Kā liecina krimināllietas materiāli, Suhovs ar dūrēm izdarīja ne mazāk kā deviņus sitienus cietušā galvas rajonā, ne mazāk kā divas reizes iesita viņam pa kaklu, vismaz trīs reizes sita krūšu kurvja rajonā, kā arī vēl kādas četras reizes – pa Viktora rokām.

Sitienu rezultātā cietušajam vīrietim tika nodarīti smagas pakāpes miesas bojājumi – tostarp pakauša kaula lūzums. Tiesu medicīnas ekspertīzē fiksēti neskaitāmi asinsizplūdumi, kā arī apmetņveida saasiņojumi zem mīkstajiem apvalkiem abpus pieres – deniņu daivu rajonos – un galvas smadzeņu sasitums. Tādi miesas bojājumi ir bīstami cilvēka dzīvībai un ir tiešā cēloniskā sakarībā ar nāves iestāšanos. Vēl mirušajam konstatēti vairāku ribu lūzumi ar asinsizplūdumiem un kreisās nieres sasitums, kas tika kvalificēti kā vidējas smaguma pakāpes miesas bojājumi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.