Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Skolēni aicināti piedalīties Ledus skulptūru festivāla kolāžu konkursā

Jau desmito gadu Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina 1.–4. klašu kolektīvus piedalīties Ledus skulptūru festivāla kolāžu konkursā. Darbus, radoši interpretējot tēmu “Dzīvnieku pasaule”, var iesniegt līdz 13. janvārim.

Jau desmito gadu Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina 1.–4. klašu kolektīvus piedalīties Ledus skulptūru festivāla kolāžu konkursā. Darbus, radoši interpretējot tēmu “Dzīvnieku pasaule”, var iesniegt līdz 13. janvārim, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katra 1.–4. klase konkursam var iesniegt vienu kolektīvi veidotu kolāžu. Darbam obligāti jābūt A2 izmērā, bet tā izveidē var tikt izmantoti visdažādākie materiāli un tehnika. 

Konkursa uzvarētāji saņems apmaksātu braucienu visai klasei uz 23. Starptautisko ledus skulptūru festivālu, kas plānots no 4. līdz 6. februārim Jelgavā. Ja 1. vietu iegūs klase no Jelgavas, tā balvā iegūs autobusa pakalpojumus 300 kilometru apjomā klases ekskursijai, kā arī ielūgumus uz Ledus skulptūru festivālu. 

Darbus līdz 13. janvāra pulksten 10 var iesniegt Jelgavas pašvaldības iestādes “Kultūra” dežurantam K.Barona ielā 6 vai sūtīt pa pastu (pasta zīmogs – 13. janvāris) uz adresi: JVPI “Kultūra”, K.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001, ar norādi “Skolēnu kolāžu konkursam “Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā””.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šā gada konkurss tiek apvienots ar pagājušajā gadā izsludināto pieteikšanos, jo pērn konkurss tika atcelts epidemioloģiskās situācijas dēļ. Tāpēc arī visi klašu grupu un individuāli iesūtītie darbi, kuri konkursā saņemti 2020. gadā, tiks vērtēti un cīnīsies par galveno balvu. 

Konkursa nolikums pieejams mājaslapā kultura.jelgava.lv. Tas gan var tikt mainīts, ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās situācijas ierobežojumus. Papildu informāciju var iegūt pa e-pastu gundars.caune@kultura.jelgava.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.