Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Skolēni mācību grāmatas var nodot Jelgavas pilsētas bibliotēkās

Jelgavas pilsētas izglītības iestāžu skolēni, kuri nav nodevuši mācību grāmatas skolu bibliotēkās, to vasaras brīvlaikā var izdarīt Jelgavas pilsētas bibliotēkās, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Skolēni, kuri mācību gada beigās nav skolas bibliotēkā nodevuši mācību grāmatas, pilsētas bibliotēkās nevar saņemt grāmatas lasīšanai, kā arī lasīt grāmatas elektroniski. Jelgavas pilsētas bibliotēkas sadarbībā ar izglītības iestāžu bibliotēkām piedāvā iespēju nodot mācību grāmatas Jelgavas pilsētas bibliotēkās”, norāda Jelgavas Pilsētas bibliotēkas speciāliste Andra Poota.

Skolēni mācību grāmatas var nodot Jelgavas Pilsētas bibliotēkā, bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis”, Jelgavas Pārlielupes bibliotēkā un Miezītes bibliotēkā, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Bibliotēkas no 1. jūnija strādā pēc vasaras darba laika. Jelgavas Pilsētas bibliotēka atvērta apmeklētājiem darba dienās no pulksten 10 līdz 18, bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” – darba dienās no pulksten 9 līdz 17, savukārt Jelgavas Pārlielupes bibliotēka un Miezītes bibliotēka strādā otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 10 līdz 18, sestdienās no pulksten 10 līdz 17.

Foto: Canva.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.