Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Skolēnus brīvlaikā aicina apmeklēt pasākumus Jelgavas kultūras namā

Pavasara brīvlaikā skolēnus aicina apmeklēt dažādus kultūras pasākumus Jelgavas kultūras namā – interaktīvas un krāšņas izstādes, teātra izrādi vai noskatīties kādu no animācijas filmām, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 31. martam Jelgavas kultūras namā bez maksas apskatāmas 3 dažādas izstādes. 1. stāva foajē apskatāma fotoizstāde “Kultūrai 20”, kur iespējams atskatīties uz pēdējo desmit gadu spilgtākajiem kultūras notikumiem.

Tāpat apskatamā gleznotājas Dainas Šulcas krāšņā personālizstāde “Rozes un cits” kultūras nama 1. stāva galerijā. Savukārt unikālā un interaktīvā izstāde “Iepazīsti tuvplānā Jelgavas kultūras nama starmešus un to vēsturi” apskatāma 2. stāva galerijā.

Skatītāju iemīļotā Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde “Mazā raganiņa” notiks 17. martā pulksten 18 kultūras nama Lielajā zālē. Pēc Otfrīda Preislera darba motīviem veidotā izrāde vēsta par Mazo raganiņu un viņas neparasto draugu – Kraukli Abraksu, kopā viņi dodas piedzīvojumos un dara labus darbus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt 19. martā pulksten 10 mazajiem jelgavniekiem būs iespēja noskatīties animācijas filmu “Pūķīša Kokosiņa piedzīvojumi”. Multfilmā mazais pūķītis Kokosiņš pirmo reizi dodas uz vasaras nometni kopā ar saviem draugiem Oskaru un Matildi. Toties pulksten 12 varēs noskatīties animācijas filmu “Spārnotā sardze”, kur stāsta galvenais varonis ir enerģiskais svīru jaunulis Manū, kurš agrā bērnībā nonāca starp kaijām, kuras nolēma viņu audzināt tā, it kā tas būtu viņu putnēns.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīze” kasēs un mājaslapā bilesuparadize.lv.

Ieeja kultūras namā – uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Bērniem līdz 17 (ieskaitot) gadu vecumam Covid-19 sertifikāts nav nepieciešams. Apmeklējuma laikā ir jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators un jāievēro divu metru distance.

Foto: iestāde “Kultūra”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.