Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Skolotāju Lienu Celmu mūžībā pavada audzēkņu gaismas un mūzikas ceļš (FOTO)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

8.oktobrī mūžības ceļā devusies Jelgavas 4.vidusskolas skolotāja, spilgta, aktīva un iedvesmojoša personība Liena Celma – liecina skolas mājaslapā publicētais.

Mūzikas skolotāja un kordiriģente, koru un mūzikas novirziena klases dibinātāja Jelgavas 4. vidusskolā strādāja kopš 1977. gada, kad bija pabeigusi Daugavpils Pedagoģisko institūtu. No šīs augstskolas viņa atnāca kopā ar vīru, tagad skolas direktoru Agri Celmu.

Kolēģi teic, ka vēl pagājušajā nedēļā Liena Celma strādāja, taču tad pēkšņa slimība izraisīja traģēdiju viņas ģimenei, skolai un latviešu kultūrai. Par nopelniem pedagoģiskajā un kultūras darbā Liena Celma ir saņēmusi Ata Kronvalda prēmiju, Jelgavas pilsētas Goda zīmi un citus goda nosaukumus. Kopā ar saviem audzēkņiem Liena Celma izcīnījusi daudzas starptautiskas uzvaras koru konkursos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmdienas vakarā, kad parasti uz mēģinājumu pulcējas meiteņu koris “Spīgo”, pie Jelgavas 4. vidusskolas notika piemiņas brīdis, kurā piedalījās Lienas Celmas skolēni, tostarp absolventi, viņu vecāki un pedagogi.

Dziedāja koris un gar Lienas Celmas pirmā darba kabineta logiem vecajā skolas daļā no svecītēm tapa gaismas ceļš.

Jelgavas 4. vidusskola aicina teikt paldies vārdus skolotājai Lienai Celmai, kā arī atmiņas par viņas devumu sūtīt uz elektronisko adresi 4vsk@izglitiba. jelgava.lv vai, uzrakstītas uz papīra ienest skolā 205. kabinetā.

Foto: Ruslans Antropovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.