Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Slēgta satiksme 3.līnijas posmā

Turpinot ielu pārbūvi un jauna ceļa izbūvi, lai nodrošinātu piekļuvi plānotajai pirmsskolas izglītības iestādei Nameja ielā 30, no 20. marta līdz 31. augustam slēgta satiksme 3. līnijas posmā no Dobeles šosejas līdz Riekstu ceļam, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Satiksmes ierobežojumi saistīti ar komunikāciju uzbūvi.

Iedzīvotājiem piekļuve īpašumiem tiks nodrošināta. Jāņem vērā, ka kāds no ielas posmiem īslaicīgi var būt neizbraucams, taču par to būvnieks informēs tuvāko īpašumu iedzīvotājus. Pārējiem autovadītājiem, kuri izmanto šo 3. līnijas posmu, ir jāizmanto apbraucamais ceļš pa 1. līniju un Riekstu ceļu vai 2. līniju.

Autovadītāji aicināti ņemt vērā satiksmes organizācijas shēmu un izvietotās ceļa zīmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatgādina, ka projekts “2., 3. līnijas un Nameja ielas posma pārbūve, Jelgavā” paredz ielu pārbūvi un jauna ielas posma izbūvi, lai uzlabotu satiksmes drošību un nodrošinātu piekļuvi plānotajai pirmsskolas izglītības iestādei Nameja ielā 30. Ielu pārbūves darbi ir sadalīti kārtās.

Būvdarbus iepirkuma rezultātā veic SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE””, būvuzraudzību nodrošina SIA “Jurēvičs un partneri”, autoruzraudzību – SIA “3C”.

Kopējās plānotās izmaksas ir 6 392 148,47 eiro, no tiem 5 433 326 eiro aizņēmuma līdzekļi un 958 822,47 eiro pašvaldības budžeta līdzekļi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visas ielas paredzēts pārbūvēt līdz 2025. gada rudenim.

Satiksmes organizācijas shēma 3. līnijā

Foto: “Pilsētsaimniecība” un unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.