Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Slidotava Jelgavā, Pasta salā sezonu noslēgs 10. aprīlī

Svētdien, 10. aprīlī, būs pēdējā diena, kad Pasta salas slidotavā notiks publiskie slidošanas seansi. Slidotava ziemas sezonu būs noslēgusi, un šī ir bijusi viena no garākajām ziemas sezonām Pasta salas slidotavā. Brīvdienās – sestdien un svētdien – paredzēti kopumā 11 slidošanas seansi. Nākamnedēļ sāksies ledus kausēšana, kas varētu aizņemt vairākas nedēļas, bet pēc tam slidotava tiks pārveidota, lai gada siltākajos mēnešos varētu uzņemt skrituļotājus, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) valdes loceklis Armands Ozollapa atzīst, ka, ņemot vērā slidošanai labvēlīgos laikapstākļus, būs aizvadīta viena no garākajām publiskās slidošanas sezonām Pasta salā. Proti, slidotava darbu šajā ziemas sezonā sāka pagājušā gada 18. novembrī un noslēgs 10. aprīlī. Slidotava, uzņemot Jelgavas Ledus sporta skolas hokejistus un iedzīvotājus, strādāja gandrīz katru dienu. Slēgta tā bija tikai vienas brīvdienas, kad sabojājās ledus tīrīšanas mašīna.

Iepriekšējā sezonā slidotava darbu sāka 16. novembrī un beidza 8. martā.

Publiskās slidošanas seansi šajā nedēļas nogalē

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien, 9. aprīlī

Pulksten 14

Pulksten 15.30

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 17

Pulksten 18.30

Pulksten 20

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētdien, 10. aprīlī

Pulksten 12.30

Pulksten 14

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 15.30

Pulksten 17

Pulksten 18.30

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 20

Maksa par slidošanas seansu, kas ilgst vienu stundu, ir 3 eiro. Maksa par slidošana ar nūjām ir 3,50 eiro, hokeja nūjas nomas maksa – 1,50 eiro. Apmeklētāji var ierasties gan ar savām slidām, gan arī tās iznomāt. Slidu nomas maksa – 2 eiro. Slidotavā var norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti.

Apmeklēt slidotavu var visi – Covid-19 sertifikāts pirms slidojuma netiek pārbaudīts. Papildu informāciju par slidojumiem var uzzināt pa tālruni 20367677.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.