Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sociālo pakalpojumu centra “LAIPA” vadītāja saņem gada balvu sociālajā darbā

Konkursa „Gada balva sociālajā darbā 2023” ietvaros Labklājības ministrijas izveidota žūrijas komisija izvērtēja saņemtos pieteikumus konkursa nominācijām un labākos no pretendentiem izvirzīja tālākai iedzīvotāju balsošanai, kas tika organizēta šī gada janvārī. Nominācijā “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2023” visaugstāko novērtējumu ir saņēmusi Gita Aizpure, Jelgavas novada Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra “LAIPA” vadītāja, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par katru pretendentu žūrijas komisijas balsojums veidoja 80% no kopējā punktu skaita un iedzīvotāju balsojums 20% no kopējā punktu skaita. Konkursa balvu saņems viens uzvarētājs ar visaugstāko punktu skaitu katrā no nominācijām.

Labklājības ministrs Uldis Augulis uzsver, ka “sociālā darbinieka ieguldījums bieži paliek nepamanīts vai nenovērtēts, kaut gan sniegtais atbalsts dažādās dzīves grūtībās nonākušiem cilvēkiem daudzkārt ir izšķirošs, lai dzīves  krustcelēs apjucis cilvēks atrastu pareizo ceļu uz pilnvērtīgu dzīvi un sāktu patstāvīgi risināt savas problēmas.  Sociāla darba kvalitāte un sniegtie pakalpojumi liecina par sabiedrības briedumu, uzņemoties atbildību par neaizsargātākajām sabiedrības grupām. Tāpēc esmu lepns, ka jau vienpadsmito reizi novērtējam un izsakām atzinību labākajiem un iedvesmojošākajiem sociāla darba veicējiem.”

Konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākums notiks 27. martā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss tika rīkots jau vienpadsmito gadu, tā mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē. Šādi tiek pagodināti visprofesionālākie un atsaucīgākie sociālie darbinieki, popularizēta un veicināta sociālā darba attīstība, kā arī celts profesijas prestižs.

Foto: jelgavasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.