Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Šodien – ikmēneša saruna ar Jelgavas novada mēru

3.augustā pulksten 17 Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis aicina iedzīvotājus uz ikmēneša diskusiju ciklu “Sarunas ar Jelgavas novada mēru” tiešraidē pašvaldības oficiālajā Facebook.com kontā, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiešraides laikā domes priekšsēdētājs skaidros jaunākos Jelgavas novada domē pieņemtos lēmumus par aizņēmuma ņemšanu Sesavas doktorāta izbūvei, Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes izveidi un līdzfinansējuma ieviešanu profesionālās ievirzes sporta izglītības programmās. Tāpat priekšsēdētājs skaidros apstiprinātos saistošos noteikumus “Par Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai” un “Par izglītojamo ēdināšanas maksas atvieglojumiem Jelgavas novada pašvaldības dibinātajās izglītības iestādēs”, kā arī izklāstīs citas būtiskas aktualitātes.

Pēc prezentācijas priekšsēdētājs tiešraides skatītājus aicinās uz diskusiju, atbildot uz tiešraides komentāru sadaļā rakstītajiem novadnieku jautājumiem un ierosinājumiem. Gadījumā, ja priekšsēdētājs uz kādu jautājumu nepaspēs atbildēt, pašvaldība pēc tiešraides sniegs rakstiskas atbildes, atbildot uz komentāriem zem tiešraides video.

Jelgavas novada iedzīvotājiem ir iespēja savus jautājumus iesūtīt arī pirms tiešraides līdz 3.augusta pulksten 12 uz e-pasta adresi zinas@jelgavasnovads.lv ar norādi “Jautājums Facebook tiešraidei”, tādējādi tiešraides laikā saņemot no domes priekšsēdētāja jau padziļinātāku atbildi.
 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc tiešraides video būs pieejams pašvaldības “Facebook” kontā, sadaļā “Video“.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.