Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Šogad ar Jelgavas pašvaldības atbalstu būs labiekārtoti četri pagalmi

1. oktobrī noslēdzās projektu iesniegšana pagalmu labiekārtošanas programmā. Šogad iesniegti un atbalstīti četri daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas pieteikumi ar kopējo pašvaldības līdzfinansējumu 49 717,19 eiro, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā informē pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”, pirmais pieteikums pagalmu labiekārtošanas programmā tika saņemts jau martā – SIA “Jelgavas namsaimnieks” ar pašvaldības līdzfinansējumu realizēja atkritumu konteineru novietnes izbūves projektu Satiksmes ielā 35A. Pagalmā izbūvēta slēgta, iežogota novietne ar jumtu četriem konteineriem un bruģēta ietve nokļūšanai līdz atkritumu konteineru novietnei. Būvdarbi pabeigti, un to izmaksas, iekļaujot būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādi, ir 16 193,55 eiro, tajā skaitā pašvaldības līdzfinansējums 12 577,91 eiro.

Otrs pieteikums programmā tika saņemts augustā, un to iesniedza SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” labiekārtošanas darbiem Pasta ielā 36. Pagalmā darbi nupat kā noslēgušies, un tur izbūvēts bruģēts stāvlaukums, kā arī sakārtota lietus ūdeņu novade. Kopējās projekta izmaksās, kas ir 21 740 eiro, iekļauta arī būvuzraudzība. Pašvaldības līdzfinansējums šiem būvdarbiem ir 10 870,21 eiro.

Savukārt septembrī SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” iesniedza divus pieteikumus labiekārtošanas darbiem Tērvetes ielā 88 un Asteru ielā 10. Tērvetes ielā 88 plānots labiekārtot bērnu rotaļu laukumu, ieklājot gumijas mulčas segumu. Kopējās izmaksas šiem darbiem, iekļaujot būvniecības ieceres izstrādi un būvuzraudzību, ir 13 732,53 eiro, tostarp pašvaldības līdzfinansējums 6866,26 eiro. Bet Asteru ielas 10 iekšpagalmā paredzēts izbūvēt brauktuvi un lietus ūdens kanalizācijas tīklus, izmaksās iekļaujot arī būvuzraudzību. Kopējās izmaksas šī pagalma labiekārtošanas darbiem ir 24 480,37 eiro, iekļaujot pašvaldības līdzfinansējumu 19 402,80 eiro. Darbi gan Tērvetes ielas, gan Asteru ielas pagalmā tiks uzsākti drīzumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šis bija pirmais gads, kad tika pagarināts projektu iesniegšanas laiks – turpmāk tas noteikts līdz katra gada 1. oktobrim. Savukārt kopējais pašvaldības līdzfinansējums pagalmu labiekārtošanas programmā šogad budžetā bija paredzēts 130 000 eiro.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.