Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Šonedēļ Jelgavā mainīti luksoforu darbības signālplāni Lielajā ielā

Gatavojoties Starptautiskajam ledus skulptūru festivālam, Jelgavā no 1. februāra satiksmei ir slēgts Jāņa Čakstes bulvāra posms no Lielās ielas līdz Elektrības ielai, līdz ar to autotransporta plūsma novirzīta uz blakus ielām un krustojumiem. Lai pielāgotos šīm izmaiņām, šonedēļ mainīti luksoforu darbības signālplāni Lielās ielas un Jāņa Čakstes bulvāra krustojumā, Lielās ielas un Akadēmijas ielas krustojumā, kā arī Lielās ielas un Pasta ielas krustojumā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” skaidro – lai pielāgotos satiksmes intensitātes plūsmai pilsētas centrā, uz laiku ir mainīti luksoforu darbības signālplāni, paildzinot zaļās gaismas signālu labajam pagriezienam uz Lielo ielu no Akadēmijas ielas un kreisajam pagriezienam uz Pasta ielu no Lielās ielas. Tādējādi katrā luksofora signālplāna ciklā var izbraukt vairāk automašīnu, salīdzinot ar ikdienas situāciju.

Luksoforu signālplāni ir ierobežoti laika vienībā un, dodot lielāku prioritāti kādam konkrētam zaļā signāla virzienam, to nākas samazināt citam. Šos lēmumus palīdz pieņemt pilsētā ieviestā viedā satiksmes vadības sistēma, jo tā sniedz precīzu informāciju par transportlīdzekļu skaitu krustojumos konkrētā laika vienībā.

Iestāde “Pilsētsaimniecība” informāciju par pilsētā aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem un stāvlaukumiem Ledus skulptūru festivāla apmeklētājiem šonedēļ ir ievietojusi navigācijas lietotnē “Waze”, tāpēc autovadītāji, lai atrastu izdevīgāko braukšanas maršrutu, aicināti izmantot to.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka, gatavojoties festivālam, no 1. februāra satiksmei slēgts Jāņa Čakstes bulvāris no Lielās ielas līdz Elektrības ielai. Tāpat ir slēgtas J.Čakstes bulvārim piegulošās ielas – Driksas iela no Akadēmijas ielas līdz J.Čakstes bulvārim un Ūdens iela. Šie satiksmes ierobežojumi būs spēkā līdz 6. februāra pulksten 20.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.