Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Šonedēļ notiks Jelgavas NVO forums 2023

Jelgavas Sabiedriskais centrs aicina pieteikties Jelgavas NVO forumam, kas notiks 9. decembrī pulksten 10.30 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens aktīvais pilsētas iedzīvotājs, biedrību un sabiedrisko organizāciju pārstāvji, kā arī interesenti, kuri vēlas iesaistīties biedrību darbībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad foruma tēma būs iedzīvotāju līdzdalības iespējas, piemēram, iedzīvotāju iesaiste, iedzīvotāju padome un līdzdalības budžets.

Šā gada foruma mērķis ir veicināt savstarpēju komunikāciju biedrību vidū, informēt par iespējām un veidiem, kā līdzdarboties, iepazīties ar biedrību pieredzes stāstiem un iegūt atgriezenisko saiti par līdzdalības jomu. Forumā tiks prezentētas sabiedrības līdzdalības iespējas Jelgavā, atskats uz paveikto pēc Jelgavas NVO foruma 2022. gadā. Forumā laikā notiks paneļdiskusija, kurā plāno piedalīties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Pašvaldību departamenta direktors V.Razumovskis, Jelgavas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” vadītājs M.Mielavs, “Providus” vadošā pētniece L.Stafecka, Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības un sabiedrības integrācijas pārvaldes Projektu vadītājs apkaimju attīstības jautājumos G.Balodis, Saldus novada komunikācijas speciāliste attīstības-sadarbības jautājumos I.Tomanoviča-Barone un biedrības “Jelgavas attīstībai” vadītājs J.Āboliņš. Paneļdiskusijas moderators būs H.Burkovskis.

Jāpiebilst, ka forumā tiks organizēta arī praktiska iedvesmas darbnīca sadarbības veicināšanai un pārliecinošas komunikācijas veidošanai biznesa treneres A.Iesalnieces vadībā. Lai popularizētu savas pārstāvētās organizācijas darbību un veicinātu sadarbību ar citām Jelgavas NVO, biedrības ir aicinātas līdz 6. decembrim sagatavot savu vizītkarti papīra formātā vai elektroniski. Sīkāku informāciju par vizītkartes gatavošanu var iegūt, zvanot pa tālruni 63005496. Foruma laikā dalībnieki tiks aicināti uz savstarpēju komunikāciju un tīklošanos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Forumam lūgums iepriekš pieteikties un to var izdarīt elektroniski ŠEIT, sūtot pieteikumu uz e-pastu Kristine.Lazdina@sc.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63005496.

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.