Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Šovasar par godu komponista Ulda Marhileviča 65 gadu jubilejai izskanēs koncerti “Marhils un draugi”

Foto: Jānis Deinats

Komponists Uldis Marhilevičs, kurš maijā nosvinēja 65 gadu jubileju, 30.jūlijā pulksten 19.00 Ropažu muižas parkā, 11.augustā pulksten 19.00 Jelgavā, brīvdabas koncertzālē “Mītava”, Pasta salā un 26.augustā pulksten 19.00 Rojas brīvdabas estrādē aicina uz koncertu “Marhils un draugi,” informē koncerta rīkotāju pārstāve Una Griškeviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertos piedalīsies dziedātāji Aija Andrejeva un Ivo Fomins, virtuozais vijolnieks Dzintars Beitāns un, protams, arī šā gada jubilārs – komponists un daudzu skaistu dziesmu autors Uldis Marhilevičs, bet par pavadījumu parūpēsies instrumentālā grupa.

“Vienkārši nāciet klausīties, jo koncertos skanēs visplašākais repertuārs – dziesmas no dažādiem laikiem: sākot no “Lūguma”, kuru kādreiz dziedāja Mirdza Zīvere; “Tikai tā” un citas dziesmas  no “Liepājas brāļu” repertuāra, “Mēs varam līdzās būt”; fragmenti no dziesmu spēles “Tobāgo”; manas veidotās Raimonda Paula dziesmu aranžijas; protams, arī dziesmas no grupas “Remix”, Aijas Andrejeva un Ivo Fomina repertuāra,” saka Uldis, piebilstot: “Šis ir tāds laiks, kad jāsvin katra dzimšanas diena, jo nezinām, kas būs rīt. Es Jūs ļoti gaidīšu koncertos!”

“Mana vasara ir izdevusies, ja varu uzstāties kopā ar Uldi, un mēs ar viņu kopā koncertējam jau septiņus gadus. Vienmēr esmu priecīga par šādu iespēju, turklāt šovasar būs trīs koncerti, tāpēc vasara būs izdevusies! Turklāt šajos koncertos būsim lieliska kompānija,” gandarījumu pauž dziedātāja Aija Andrejeva, piebilstot: “Man Ulda dziesmas ir ļoti mīļas, un vienmēr tās izpildu ar lielu baudu un prieku. Šajos koncertos dziedāšu gan solo, gan, iespējams, kādu duetu kopā ar Ivo Fominu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceru arī nodziedāt Marhila dziesmu “Vēl”, kuru savulaik dziedāja Mirdza Zīvere un kura nu ir mana mīļākā Ulda komponētā dziesma. Nu jau man ir radusies sajūta, ka tā ir mana dziesma, jo arī neviens pašas koncerts man nav iedomājams bez šīs dziesmas. Tas koncertos allaž ir absolūts “sprādziens”, un ja vēl varēšu to dziedāt kopā ar pašu Uldi… Tajā visā ir kaut kāda maģija!”

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tīklā.

Foto: publicitātes

21.01.2017 “Muzikālās bankas” finālkoncerts Ventspils Olimpiskajā centrā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.