Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Spēcīgā konkurence motivē arī jaunos pašmāju peldētājus

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) gadskārtējās sacensības “Jaunie talanti” LBTU Sporta nama baseinā pulcēja 266 sportistus no 16 Latvijas klubiem. “Esam priecīgi, ka pēc ilgāka laika posma izdevās noorganizēt Latvijas mēroga sacensības ar tik lielu dalībnieku skaitu,” skolas direktora vietnieks Aldis Trukšāns atzīst, ka šāda konkurence bija laba motivācija arī pašu sportistiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacenšoties četrās vecuma grupās, 2013. gadā dzimušie un jaunāki peldēja 50 metru distances, 2011./2012. gadā dzimušie – 100 metru, bet 2009./2010. gadā dzimušie – 200 metru distances, kur atsevišķi vērtēja arī 2008. gadā dzimušo rezultātus. No kopumā sadalītajiem 39 medaļu komplektiem 19 zelta, 18 sudraba un 11 bronzas godalgas izcīnīja mājinieki.

Ātrākie 50 metru distancēs bija Timurs Kolosovs (brīvais stils, brass, mugura) un Evelīna Strautiņa (brass, tauriņstils), 100 metru distancēs – Una Millere (brass, tauriņstils, mugura, komplekss), Pauls Kažociņš (mugura) un Eva Holme (brīvais stils), 200 metru distancēs – Elizabete Sturma (brīvais stils), Juris Kalnietis (brīvais stils, mugura), Marija Selecka (brass) un Vitālija Kuzina (mugura). Starp 2008. gadā dzimušajiem ātrākais brīvajā stilā bija Reinis Vilciņš, bet divas zelta medaļas – brīvajā stilā un peldējumā uz muguras – Kristīnei Zinovičai. III sporta klases normatīvu sacensībās pirmo reizi izpildīja Salvis Šķirus, Gabriela Gavriša un Nikola Stepanova.

Visi rezultāti – mājas lapā swimming.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: JSPS

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.