Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sporta skolu un klubu audzēkņiem dalība Jelgavas Nakts pusmaratonā būs bez maksas

Lai veicinātu jauniešu iesaisti pilsētas sporta pasākumos, Jelgavas sporta skolu un sporta klubu audzēkņi Jelgavas Nakts pusmaratonā varēs piedalīties bez maksas arī garajās distancēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāda iespēja tiks nodrošināta pirmajiem 500 jauniešiem, kas dzimuši 2005.–2013. gadā un pārstāv kādu no Jelgavas sporta skolām – Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu, Jelgavas Specializētās peldēšanas skolu, Jelgavas Ledus sporta skolu vai “Futbola skolu Jelgava” – vai Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” reģistrā reģistrētajiem sporta klubiem. Lai jaunietis varētu bez maksas piedalīties 5 vai 10 kilometru, vai pusmaratona distancē, viņam jāpiesakās pie sava trenera. Jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas dati, komanda – pārstāvēta sporta skola vai klubs, izvēlētā distance, tālruņa numurs un e-pasta adrese, dzīvesvieta. Personas dati tiks izmantoti pasākuma organizēšanai un informācijas apritei par to. Treneri audzēkņus ievadīs sistēmā. Bezmaksas dalība tiks apstiprināta pirmajiem 500 jauniešiem, kas pēc datu pārbaudes atbildīs nosacījumiem. Pieteikšanās noslēgsies 1. maijā vai kad būs pieteikušies 500 dalībnieki. Jāņem vērā, ka saskaņā ar skrējiena nolikumu 5 un 10 kilometru distancē var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma, savukārt pusmaratona jeb 21,0975 kilometru distancē var startēt 2006. gadā dzimuši un vecāki dalībnieki (jaunākiem dalībniekiem, ejot pēc numura, būs jāuzrāda vecāka vai pilnvarotā pārstāvja rakstiska atļauja).

Jāatgādina, ka iespēja bez maksas piedalīties jūdzes skrējienā ir ikvienam pasākuma dalībniekam – reģistrējoties distancei, jānorāda, ka dalībnieks atsakās no medaļas. Pasākuma organizatori apņēmušies katras šādas medaļas vietā iestādīt koku.

Jelgavas Nakts pusmaratons notiks 27. jūlijā, un pieteikties tam var mājaslapā jelgavaspusmaratons.lv. Izveidojot savu profilu, dalībniekiem tiks piedāvāti arī dažādi virtuālie izaicinājumi un bonusi. Šobrīd Jelgavas Nakts pusmaratonam pieteikušies 350 dalībnieki: 90 skries pusmaratonu, 115 izvēlējušies 10 kilometru distanci, 110 – 5 kilometru distanci, 10 – jūdzes skrējienu, 25 – bērnu skrējienu. Apmēram 10 procenti šobrīd pieteikušos dalībnieku izvēlējušies medaļu iemainīt pret koku, savukārt 10 dalībnieki pasākumā piedalīsies virtuāli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizē biedrība “Baltic events” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde Sporta servisa centrs

Foto: Sporta servisa centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.