Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Stādu dienās pulcēsies teju 200 tirgotāju

Uz Latvijas Stādu dienām Jelgavā jau 14. reizi pulcēsies stādu audzētāji, sēklu tirgotāji, amatnieki un pārtikas ražotāji. Jau 13. un 14. maijā Jelgavas centrā – Hercoga Jēkaba laukumā, skvērā aiz kultūras nama un Krišjāņa Barona ielā – interesentiem būs iespēja sastapt teju 200 tirgotāju, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmeklētāji varēs iegādāties ne tikai dažādus augļu kokus un ogulājus, skujeņus, dekoratīvos kokus un krūmus, vasaras puķes un ziemcietes, garšaugus un ārstniecības augus, graudzāles un eksotiskos augus, bet arī dārza inventāru un tehniku, amatnieku darinājumus, dārza eksterjera priekšmetus, dārza keramiku, ainavu arhitektūras mazās formas. Būs pieejami arī augsnes uzlabotāji un kaitēkļu apkarošanas produkti. Savukārt gardēži savu Stādu dienu pieredzi varēs bagātināt ar mājražotāju gardumiem.

Sestdien, 13. maijā, Stādu dienu piedāvājumu varēs izzināt no pulksten 9 līdz 17, bet svētdien, 14. maijā, – no pulksten 9 līdz 15. Tāpat abās pasākuma dienās no pulksten 10.30 apmeklētājus priecēs kultūras programma ar Jelgavas dejotāju dalību. Uzstāsies TDA “Diždancis”, “Ritums”, “Lielupe”, DK “Ex Lielupe”, BJDK “Ieviņa”, VPDK “Rota”, “Laipa” un DK “Ozolnieki”. Savukārt svētdien pulksten 12 apmeklētājus priecēs Dailes teātra dziedošo aktieru ansamblis “Ilga”. 

Stādu dienu apmeklētāji automašīnas aicināti novietot tam paredzētajās vietās pilsētvidē, piemēram, stāvlaukumā Pilssalas ielā 1, kā arī pļavā pretim Jelgavas pilij, kur pasākuma dienās būs ierīkots plašs stāvlaukums, taču preču iekraušanai varēs izmantot īslaicīgas pieturvietas iespēju Hercoga Jēkaba laukumā pie karogu mastiem un stāvvietā aiz kultūras nama.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Stādu dienas 2023 organizē Jelgavas valstspilsēta sadarbībā ar pašvaldības iestādi “Kultūra”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.