Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Staļģenes vidusskolā top maskēšanās tīkli Ukrainas aizstāvjiem

“Šogad, domājot par brīvību un neatkarību, saistot mūsu valsts neseno pagātni ar šodienas notikumiem Ukrainā, visi skolas skolēni, arī pirmsskolas audzēkņi, skolotāji un darbinieki iesaistījās lietderīgā pasākumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mēs pinām, precīzāk sējām, maskēšanās tīklu ziemas apstākļiem. Ar maskēšanās tīkliem Ukrainas aizstāvji apklāj savus auto, citu kaujas tehniku un maskē savas apmešanās vietas. Ceram, ka mūsu palīdzība būs noderīga. Paldies visiem, kuri nepalika vienaldzīgi, ziedoja materiālu un savu laiku šim nolūkam!” Jelgavas novada pašvaldības mājaslapā raksta skolas ārpusklases darba organizatore S. Saleniece.

Foto: no skolas arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (4)

 1. а вот такой вопрос. Где были украинцы, когда лесные братья сражались за свободу и независимость Латвии? Почему они тогда не помогли, а наоборот, в рядах Красной Армии оккупировали Латвию?

  1
  10
  1. O, orkostānas trollis būs aizmirsis to, ka arī Ukraina bija okupēta un priekš viņas toreiz tika saorganizēts krievu pārsteigyums – Golodomors. Labāk, ork, būtu paklusējis!

   1. golodomors bij 30ajos, bet mežabrāļus krievi ķerstīja jau pēc kara. Protams, ka starp ķērājiem bija ne tikai krievi. Kā bij ar mežabrāļiem UA, nav ne jausmas.

    1. Jā, tieši to biju domājis, bet izteicos līki – Ukraina četrdesmitajos tikai atjēdzās no “krievu mīlestības”. Arī Ukrainā bija partizāni, kas klusu un mierīgi grieza okupantus, bet, kā redzam tagad – ne visus un daļa palika, lai atgrieztos gan deviņdesmitajos, gan šodien. Tas ir kā ar vēzi – vai nu radikāla ķirurģija, vai bēres..

     2
     1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.