Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti Jelgavā atzīmēs ar svētku koncertu

3. decembrī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā personu ar invaliditāti diena. Jelgavā šai dienai veltīts koncerts “Ar sauli sirdī” notiks jau piektdien, 1. decembrī, pulksten 14 Jelgavas 4. vidusskolas koncertzālē. Uz koncertu aicināti Jelgavas pilsētas iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām. Koncerta apmeklētājiem lūgums iepriekš pieteikties.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā piedalīsies Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālās organizācijas vokālais ansamblis (vadītāja Inta Šveicere), sieviešu invalīdu biedrības “Zvaigzne” atbalstītājas – grupa “Leilas” no Ozolniekiem (vadītāja Marina Kotkova), kā arī skatītājus priecēs dziedošā Rožkalnu ģimene.

Pirms un pēc koncerta skolas foajē būs apskatāma Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālās organizācijas veidota mākslas studijas darbu izstāde.

Koncerta apmeklētājiem lūgums iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 63005467 vai 63005496.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja koncertā ir bez maksas. To organizē pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” sadarbībā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi un Jelgavas 4. vidusskolu.

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs.

Ziņu sagatavoja Jelgavas Sabiedriskais centrs

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.