Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Startēs 19. Jelgavas velobrauciens “Daba mūsos”

Lai veselīgi un ar aizrautību iesāktu vasaru, 9. jūnijā velobraukšanas entuziasti aicināti piedalīties Jelgavas velobraucienā “Daba mūsos”. Šogad jau 19. reizi velobraucēji varēs doties aptuveni astoņu kilometru garā braucienā, kam starts tiks dots Uzvaras parkā pulksten 11. Dalībnieku reģistrācija sāksies pulksten 10.30, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Velobrauciens būs veltīts Pasaules vides dienai, kas tiek atzīmēta 5. jūnijā, lai veicinātu izpratni un rīcību vides aizsardzībā.

Brauciena maršruts sāksies un noslēgsies Uzvaras parkā. Maršruts plānots, secīgi virzoties pa Uzvaras ielu Slokas ielas virzienā, pa Meiju ceļa posmu, 1. līniju, Riekstu ceļu, Ošu ceļu, 1. līniju, Ganību ielu, Kazarmes ielu un Lapskalna ielu. Precīzs maršruts tiks publicēts, tuvojoties pasākumam. Velobraucienā netiks vērtēts dalībnieku ātrums – svarīgākais, lai visi galamērķi sasniegtu gandarīti un labā noskaņojumā.

Reģistrējoties katrs dalībnieks saņems kārtas numuru un īpašu atzīmju lapiņu kontrolpunktiem. Gan brauciena laikā, gan pēc tā plānotas dažādas aktivitātes, viktorīnas un balvu izloze.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedaloties pasākumā, dalībnieki aicināti izmantot piemērotu un drošu ekipējumu, kā arī padomāt par tematisku vizuālo noformējumu, kas veltīts videi un dabai. Velobrauciena laikā jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un drošas braukšanas principi.

Velobrauciena laikā būs īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.

Pasākumā aicināti piedalīties arī dažādu iestāžu un uzņēmumu pārstāvji, kas popularizē vai darbojas vides un dabas jomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalība velobraucienā – bez maksas. To organizē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” un biedrība “Jelgavā 21. gadsimts”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.