Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Stipro nokrišņu dēļ Jelgavā īslaicīgi slēgti applūdušie ielu posmi

Pēc Jelgavas pašvaldības operatīvā informācijas centra datiem līdz šī rīta pulksten 8 ir nolijuši 52,02 milimetri, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka šobrīd īslaicīgi satiksmei ir slēgti lietus dēļ applūdušie ielu posmi – Elektrības iela gar AS “Latvenergo” un Sakņudārza un Svētes ielas krustojums pie Jelgavas Mākslas skolas.

“Pilsētsaimniecība” hidrotehnisko būvju inženiere Ilva Meiere skaidro, ka stipro un ilgstošo nokrišņu daudzums šobrīd ir tik liels, ka atsevišķas sūknētavas nespēj paņemt pretim lielo ūdens daudzumu, un rezultātā applūst ielas. “Šobrīd apsekojam pilsētu un apzinām problemātiskās vietas. Pieņemts lēmums īslaicīgi slēgt krustojumu pie Jelgavas Mākslas skolas, kā arī Elektrības ielas posmu no Raiņa ielas līdz iebrauktuvei uz Amatu vidusskolu. Liels ūdens daudzums šobrīd sakrājies arī Pulkveža Oskara Kalpaka ielas krustojumā ar Zirga ielu, bet pagaidām tas vēl ir izbraucams. Katrā gadījumā, visas sūknētavas strādā un domājam, ka pēc divām trim stundām jau situācija būs mainījusies un ielu posmi vairs nebūs applūduši,” stāsta I.Meiere, papildinot, ka līdz ko situācija uzlabosies, ceļa zīmes tiks noņemtas un satiksme atjaunota.  

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.