Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sumināti Jelgavas novada sporta laureāti

Jelgavas novadā godināti 2021. gadā augstākos sasniegumus guvušie sportisti, kovida ierobežojumu dēļ līdzīgi kā pērn viņus apmeklējot dzīves un treniņu vietās. Viena no pēdējām viesošanās reizēm bija Vilcē, kur sumināja piecus disku golfa līderus un arī titulētāko no laureātiem – Eiropas ratiņbasketbola čempionāta bronzas medaļnieku pagasta sporta dzīves vadītāju Vladimiru Saņuku (pa kreisi).

Jelgavas novadā godināti 2021. gadā augstākos sasniegumus guvušie sportisti, kovida ierobežojumu dēļ līdzīgi kā pērn viņus apmeklējot dzīves un treniņu vietās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Titulētākais novada Sporta centra 89 apbalvoto laureātu sarakstā neapšaubāmi ir Latvijas izlases sastāvā Eiropas ratiņbasketbola čempionāta bronzas medaļu izcīnījušais Vilces pagasta sporta dzīves vadītājs Vladimirs Saņuks. Pārējo sasniegumi pārsvarā Latvijas čempionāta medaļu vērtībā, un starp tām liela daļa arī pašu spožāko. Visvairāk zelta ir orientieristu krājumā – čempionu titulu dažāda garuma distancēs individuāli un stafetēs nopelnījuši Madara Zīberte, Auguste Zīle, Luīze Plone, Ilze Jumiķe, Māra Segliņa, Anna Buholca, Sindija Letīcija Brakmane, Rihards Krūmiņš, Elza Ķuze un Endijs Titomers. Par čempioni kļuvusi Līvbērzes virves vilcēju komanda, bet individuālajā čempionātā konkurentus “pārvilcis” Andris Sarģelis. Kā Latvijas stiprākais vīrs svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu sevi apliecinājis Sandis Kūms. Par čempioni pludmales volejbolā ar pārinieci no Rīgas kļuvusi Līva Ēbere. Vieglatlētikā LČ zelts šķēpmetējam Gatim Čakšam, bet vesera mešanā sava vecuma konkurencē – Elvai Vestartai. Latvijas 2021. gada čempions brīvajā cīņā ir Andris Ozoliņš-Ozols, regbijā U18 un U14 jauniešu grupās – komanda “Eleja”.

Laureāti balvā saņēma šim notikumam par godu speciāli apdrukātus T kreklus, kādu, pēc Sporta centra direktora Vladislava Beitāna teiktā, nebūs nevienam citam. Pilns godināto saraksts pieejams centra mājaslapā jnsc.lv.

Teksts un foto: Maija Laizāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.