Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Svara zaudēšanas sekas – kā plastiskā ķirurģija var palīdzēt

Svara zaudēšana var atstāt pēdas uz ķermeņa ādu, un reizēm pēc ievērojama svara zuduma var rasties lieka, izstiepta āda, kas neietilpst kopējā jaunā ķermeņa tēlā. Svara zaudēšana ir cīņa, kas prasa lielu pūliņu, disciplīnu un apņēmību. Tomēr, kad sasniegts šis ievērojamais mērķis, daudzi cilvēki saskaras ar jauniem izaicinājumiem. Svara zudums bieži vien noved pie izstaipītas, neelastīgas ādas, kas var būt traucējoša un pat radīt diskomfortu fiziski un emocionāli.

Plastiskā ķirurģija pēc svara zaudēšanas

Plastiskā ķirurģija ir kļuvusi par pieprasītu risinājumu pēc svara zaudēšanas, jo tā piedāvā iespēju atjaunot ķermeņa proporcijas un izskatu, kas var būt ievērojami mainījies pēc svara samazināšanās. Šīs procedūras bieži ietver vairākas posmus, kurus var pielāgot individuāli katram pacientam, atkarībā no viņu ķermeņa un vēlmēm. Par citām plastiskās ķirurģijas pakalpojumu iespējām varat uzzināt šeit.

Vēdera plastika

Viens no biežāk veiktajiem plastiskās ķirurģijas veidiem pēc svara zuduma ir vēdera plastika. Pēc liela svara zuduma āda bieži saglabājas izstiepta, un šīs procedūras

būtība ir noņemt šo lieko ādu, atjaunojot tās elastību un piešķirot ķermenim jaunu kontūru. Bieži vien pacienti izvēlas ādu noņemt arī no vēdera, rokām, augšstilbiem un citām ķermeņa zonām, kas var tikt būtiski ietekmētas pēc svara zaudēšanas.

Turklāt vēdera plastikas operācijas var būt nepieciešamas, lai atjaunotu vēdera zonas izskatu un stiprinātu muskuļu korseti, noņemot lieko ādu un radot gludāku vēdera izskatu. Tiek uzlabotas ķermeņa proporcijas un kontūras, atjaunojot elastību un formu pēc svara zuduma.

Krūšu pacelšana un formas korekcija

Krūšu palielināšana, samazināšana vai formas korekcija ir citas bieži veiktas procedūras pēc svara zaudēšanas, jo krūšu forma un elastība var būt mainījusies. Krūšu implantu ievietošana vai krūšu pacelšana palīdz atjaunot vai uzlabot krūšu izskatu, padarot tās pievilcīgākas un proporcionālākas jaunajai ķermeņa formai.

Lai gan plastiskā ķirurģija var būt lielisks risinājums pēc svara zaudēšanas, tā ir nozīmīga procedūra, kas prasa rūpīgu izpēti. Pacientiem ir svarīgi saprast gan procedūras priekšrocības, gan iespējamos riskus un atveseļošanās laiku. Konsultāciju ar pieredzējušu ķirurgu varat saņemt “Ādažu privātslimnīcā’’, jo detalizēta plānošana ir svarīgs solis ceļā uz sava ķermeņa atjaunošanu pēc svara zaudēšanas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.