Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sveic pagājušā gada nogalē dzimušos jelgavniekus

Zvaigznes dienā, 6. janvārī, pie Jelgavas pilsētas lielās egles Hercoga Jēkaba laukumā notika tradicionālais jauno jelgavnieku sveikšanas pasākums “Mūs gaida, mēs nākam”. Uz to kopā ar vecākiem bija uzaicināti 123 mazuļi, kuri dzimuši pagājušā gada oktobrī, novembrī un decembrī, lai saņemtu karotīti ar Jelgavas ģerboni un mazuļa dzimšanas gadu – 2023. –, kas ir kā simboliska piederības zīme pilsētai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā reizē sveikti arī četri dvīņu pāri – māsas Emma un Emīlija, brāļi Niks un Klāvs, brālis un māsa Elizaveta un Kirils, Darja un Dmitrijs. Mazuļus un viņu ģimenes sveica Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, novēlot, lai nepietrūkst ģimenes mīlestības un mazie jelgavnieki aug stipri un veseli.

Vecāki, kuri nevarēja ierasties uz pasākumu, no 8. janvāra karotīti varēs saņemt Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11 tā darba laikā: pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz 17, piektdienās no pulksten 8 līdz 14.30, līdzi ņemot ielūgumu.

Jāpiebilst, ka tradīcija jaundzimušajiem jelgavniekiem dāvināt karotīti iedibināta 2003. gadā. Ierasti jaundzimušie jelgavnieki tiek sveikti četras reizes gadā: janvārī pie Jelgavas lielās egles Hercoga Jēkaba laukumā, martā vai aprīlī Lieldienu pastaigas laikā Jelgavas pils pagalmā, vasaras saulgriežos jūnijā, kā arī septembrī Miķeļdienas gadatirgū. Pašvaldība sveic jaundzimušos jelgavniekus, tādējādi apliecinot, ka bērniņš ir piederīgs pilsētai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departaments

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.