Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sveikti Jelgavas novada jaundzimušie (papildināta)

8. decembrī Ozolnieku tautas namā un 9. decembrī Vilces pagasta tautas namā aizvadīta Jelgavas novada jaundzimušo sveikšana, kuras laikā mazuļi saņēma simbolisku dāvanu – Jelgavas novadā radītu “Montes stāstu” pasaku grāmatu  “Kur es biju, kad es nebiju”, kas mazajam lasītājam, raisot iztēli, stāsta par dzīvi pirms piedzimšanas un palīdz atrast atbildes uz neizprotamo lielajā pasaulē, informē Jelgavas novada pašvaldība. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēdējais pašvaldības organizētais jaundzimušo sveikšanas pasākums noritēja vēl pirms abu novadu – Jelgavas un Ozolnieku – apvienošanas. Šoreiz uz pasākumu bija aicināti 426 Jelgavas novadā deklarētie mazuļi, kas dzimuši laika posmā no pagājušā gada 1.jūlija līdz šī gada 1.oktobrim.

Mazuļus un viņu ģimenes sveica Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis, vēlot mīlestību, laimi un veselību. 

Vecāki, kuri neieradās uz sveikšanu, sarūpēto dāvanu varēs saņemt savā pagasta pārvaldē. Par precīzu saņemšanas kārtību pašvaldība ziņos tuvākajā laikā un aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma dalībniekiem saite uz pasākuma laikā uzņemtajām fotogrāfijām tiks nosūtīta e-pastā, kas norādīts reģistrējoties.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Vecāki, kuri nevarēja ierasties uz Jelgavas novada jaundzimušo sveikšanu, pašvaldības sarūpēto dāvanu no 19.decembra varēs saņemt pagasta pārvaldē, kurā mazulis deklarēts. Pirms doties pakaļ dāvanai, pašvaldība aicina iepriekš sazināties ar konkrēto pagasta pārvaldi. 

Pagastu kontaktinformācija pieejama ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.