Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Svētdien Jelgavā notiks bezmaksas auto pārbaudes

Svētdien, 13. novembrī, no pulksten 11 līdz 18 Jelgavā pie degvielas uzpildes stacijas “Circle K” Brīvības bulvārī 1 notiks bezmaksas automobiļu pārbaudes, kurās vadītāji varēs noskaidrot, vai viņu auto pilnvērtīgi sagatavots ziemas apstākļiem, informē acijas rīkotāji – “Circle K”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pirms ziemas sezonas ikvienam autovadītājam ieteiktu pārliecināties par sava auto drošību un tehnisko stāvokli, ne tikai nomainot riepas, logu slotiņas un šķidrumu, bet pievēršot uzmanību mašīnas tehniskajam stāvoklim. Tradicionālajā automašīnu tehniskajā apskatē netiek veikti lukturu spožuma mērījumi, tāpēc autovadītājiem pirms ziemas tumšajiem mēnešiem par to ir jāpārliecinās pašiem. Pērn lielākajai daļai automašīnu lukturu spuldzītes nebija pietiekoši spožas un atsevišķos gadījumos gaismas bija pareizi jānoregulē,” stāsta Jānis Vanks, Drošas Braukšanas Skolas direktors.

Šo bezmaksas pārbaužu laikā:

  • Noteiks ziemas riepu atbilstību likumam un drošas braukšanas pamatprincipiem – tās ir darba kārtībā, ja nav vecākas par pieciem gadiem, kā arī riepu protektors seklākajā vietā nav mazāks par 4 līdz 5 milimetriem;
  • Pārbaudīs automašīnas akumulatora darbību;
  • Apsekos automašīnas lukturus, lai noskaidrotu, vai tie ir atbilstoši noregulēti un neapžilbina pretim braucošos;
  • Pārbaudīs logu slotiņu kvalitāti, lai nepieciešamas gadījumā tās varētu nomainīt;
  • Sniegs konsultācijas par drošu braukšanu ziemas sezonā un veicamajiem priekšdarbiem, lai auto būtu gatavs ziemas autoceļiem.

Pēc pārbaudes autovadītāji saņems speciālistu slēdzienu, kas palīdzēs atbilstoši sagatavoties ziemas braukšanas sezonai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rūpējoties par satiksmes drošību, bezmaksas auto pārbaudi piedāvā Drošas Braukšanas Skola sadarbībā ar “Circle K” degvielas uzpildes stacijām.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.