Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Svētkos atkritumus Jelgavā izvedīs pēc grafika; poligons “Brakšķi” strādās arī 23. un 24. jūnijā

Atkritumu izvešana pilsētā Līgo un Jāņu brīvdienās notiks saskaņā ar grafiku. Tāpat 23. un 24. jūnijā klientus apkalpos arī poligonā “Brakšķi”, kas tā sauktajos sarkanajos datumos strādās no pulksten 8 līdz 18, informē pilnsabiedrība “JKP”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilnsabiedrība “JKP” atgādina, ka privātmājās dzīvojošajiem jelgavniekiem un juridiskajām personām jāatceras izstumt konteineru ārpus slēgtas teritorijas vai nodrošināt piekļuvi, lai atkritumu vedēja ekipāža varētu konteineru iztukšot. Svētki neietekmē atkritumu izvešanu: tā notiek saskaņā ar grafiku!

Sekot atkritumu izvešanas grafikam privātīpašumu saimniekiem iespējams pilnsabiedrības mobilajā lietotnē. Lietotnē ir iespējams uzstādīt arī atgādinājumus, kas laicīgi brīdinās par plānotu atkritumu izvešanu. Aplikācija ir lejupielādējama gan Android, gan iOs viedtālruņos.

Pilnsabiedrības “JKP” Klientu daļa (Dobeles šosejā 34) 23. un 24. jūnijā būs slēgta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” informē, ka poligons/šķirošanas stacija “Brakšķi” 23. un 24. jūnijā būs atvērta no pulksten 8 līdz 18. Sestdien un svētdien, 25. un 26. jūnijā, darba laiks būs tāds pats kā parasti brīvdienās – no pulksten 8 līdz 18. 

Nereti garās brīvdienas iedzīvotāji izmanto mājokļa labiekārtošanai. “Jelgavas komunālie pakalpojumi” atgādina, ka, taisot remontu, mainot žogu, jumtu, logus un tamlīdzīgi, būvniecības atkritumus nedrīkst izmest kopā ar sadzīves vai dalītajiem atkritumiem. Būvgružu izvešanu var pasūtīt atsevišķi. SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” piedāvā vairākus variantus un ar tiem var iepazīties ŠEIT. Tāpat iedzīvotāji būvniecības atkritumus uz poligonu var nogādāt paši.   

Foto: pilnsabiedrība “JKP”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.