Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Svinēs Dobeles novada pilsētu jubilejas

Šogad Dobeles novads svinēs nozīmīgus abu pilsētu jubileju svētkus – Dobelei – 770 un Aucei – 100. Šī gada galvenos notikumus akcentē Dobeles novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Nadežda Čerpaka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau tradicionāli paredzēts, ka Dobeles svētki tiks svinēti jūnija sākumā, savukārt, Auces pilsētas svētki notiks jūlija beigās.

“Jau janvārī ir plānotas pirmās darba grupas kopā ar sadarbības partneriem, lai uzlabotu svētku programmas un veidotu tās visām mērķauditorijām atbilstošākās,” paskaidro N.Čerpaka.

Vēl viņa stāsta, ka vieni no nozīmīgākajiem svētkiem šogad būs Tērvetes svētki, kuri šoreiz būs apvienoti ar Zemgaļu svētkiem, atzīmējot tos ar svarīgiem notikumiem, kā Zemgales karoga pacelšanu Kalnamuižas pilsdrupu teritorijā. Paredzēts, ka svētki norisināsies augustā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šogad Kultūras pārvalde plāno īstenot skaistus koncertus koncertzālē ZINTA, maksas pasākumus Ķestermeža estrādē un tradicionālos svētkus Dobeles Pilī – Ļeģendu nakti, Muzeja nakti, Dārza svētku un, protams, Dobeles Pils svētkus.

Protams, notiks arī Valsts svētku koncerti un notikumi, tajā skaitā ikgadējie paražu svētki.

Nozīmīgs gads būs arī amatierkolektīviem, kad Dobelē tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda” jau 25. reizi pulcēs dejotājus no visas Latvijas. Pasākumu organizē Dobeles novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Kultūras pārvaldi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: Dobele.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.