Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Svinēsim Brīvības svētkus Jelgavā

4. maijā tiks atzīmēta diena, kurā pirms 33 gadiem tika pieņemta deklarācija “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Jelgavā svētku diena sāksies pulksten 10 ar ziedu nolikšanu pie Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētki turpināsies brīvdabas koncertzālē “Mītava”, kur pulksten 16 notiks Brīvības svētku koncerts. Tajā piedalīsies Jelgavas valstspilsētas, Jelgavas novada un Olaines novada kori, tautas deju ansambļi “Kalve” un “Lielupe”, kā arī viesmākslinieki. Programmā – XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētku koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” un noslēguma koncerta “Kopā augšup” repertuāra skaņdarbi. Pasākumu aicināts apmeklēt ikviens interesents. Ieeja – bez maksas.

Savukārt Jelgavas kultūras namā pulksten 19 sāksies Jelgavas kamerorķestra, Jelgavas bigbenda un vokālās grupas “Neaizmirstulītes” koncerts “Marimba, čells un “Neaizmirstulītes””, kurā izskanēs Riharda Dubras, Pētera Plakida skaņdarbi un Elgas Igenbergas, Lolitas Vambutes, Ringolda Ores, Raimonda Paula latviešu estrādes mūzika. Solisti – Guntars Freibergs (marimba) un Maksims Beitāns (čells), diriģents – Aigars Meri. Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā. Cena – 4 un 5 eiro.

Tāpat 4. maijā no pulksten 11 Jelgavas ielās būs tradicionālais skrējiens “Brīvības stafetes”. Autovadītājiem jāņem vērā, ka skrējiena laikā Lielās ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pētera ielai tiks slēgta satiksme.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas domes lēmums paredz, ka 4. maijā iedzīvotāji pilsētas sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.