Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Svinīgi atklās devīto Jelgavas novada jauniešu iniciatīvu centru – Līvbērzē

24. maijā pulksten 15 notiks Līvbērzes jauniešu iniciatīvu centra svinīgā atvēršana. Centrs jau kopš marta beigām darbojas Jelgavas ielā 4b un tā vadītāja ir līdzšinējā Līvbērzes pagasta Jaunatnes lietu koordinatore Amanda Meldere, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pasākuma laikā ikvienam interesentam, kas to vēl nav paspējis izdarīt, būs iespēja iepazīt centra telpas un uzzināt vairāk par piedāvātajām aktivitātēm. Tāpat jaunieši varēs izpaust savu radošumu un piedalīties unikāla mākslas darba tapšanā, gleznojot uz kanvas. Kā jau svētkos pienākas, pasākuma viesus sagaida arī neliels cienasts un muzikāls priekšnesums. Centrs piedāvā daudzveidīgas iespējas un resursus, lai veicinātu jauniešu izaugsmi un attīstību. Aicinu jauniešus izmantot iespēju, atnākt un iepazīties,” aicina Līvbērzes jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Amanda Meldere.

Centrs ir atvērts  katru darba dienu: pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 10 līdz 14, otrdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 14 līdz 20. Tā aktualitātēm līdzi var sekot sociālo tīklu profilos – “Facebook” lapā @Līvbērzes jauniešu inicatīvu centrs un “Instagram” kontā @livberzes_jic.

Jelgavas novadā jauniešu iniciatīvu centri darbojas Ānē, Brankās, Staļģenē, Elejā, Līvbērzē, Nākotnē, Ozolniekos, Svētē un Vircavā, bet Jaunatnes lietu koordinatori ir vēl piecos novada pagastos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu centrs ir lieliska vieta, kur ne tikai kvalitatīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, satikt vienaudžus, veidot kopīgus projektus un īstenot savas iniciatīvas, bet arī attīstīt nepieciešamās prasmes un pilnveidot  dažādas kompetences – digitālās, pilsoniskās līdzdalības, uzņēmējdarbības, kā arī rūpēties par savu veselību un labsajūtu.

Foto: jelgavasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.