Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tehnisku iemeslu dēļ uz laiku nestrādās Līvbērzes pasta nodaļa

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tehnisku iemeslu dēļ no piektdienas, 22.jūlija, līdz 10.augustam nestrādās Jelgavas novada Līvbērzes pasta nodaļa, un iedzīvotāji pasta pakalpojumus varēs saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā vai tuvākajā pasta nodaļā Jelgavā, informēja VAS “Latvijas pasts” pārstāvji.

Pakalpojumi pasta nodaļā Jelgavā, Katoļu ielā 2b, pieejami darbadienās no pulksten 8 līdz 19.

Periodā no 22.jūlija līdz 10.augustam, saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, Līvbērzes pagasta iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma saņemšanu savā dzīvesvietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001. Bez iepriekšēja pieteikuma Līvbērzes iedzīvotāji šajā periodā sūtījumus varēs saņemt Kalnciema pasta nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā – vēstuļu, pastkaršu, sīkpaku un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā un izmaksu no tā, komercpreču iegādi.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.