Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Tērvetē atklāj “Astarte-Nafta” jauna koncepta degvielas uzpildes staciju ar saules paneļiem uz jumta

Tērvetē 1.jūnijā tika atklāta rekonstruētā “Astarte-Nafta” jauna koncepta degvielas uzpildes stacija, kas izvērtās par nozīmīgu notikumu, kurā piedalījās Tērvetes kultūras nama dziesmu un deju kolektīvi, informē “Astarte-Nafta”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tērvete ir nozīmīgs centrs, gan tāpēc, ka te dzīvo un strādā daudz uzņēmīgu cilvēku, kurus pazīst visā Latvijā, gan tāpēc, ka tas ir Latvijas un ārvalstu tūristu iecienīts galamērķis ar Tērvetes dabas parku. Degvielas uzpildes stacija atrodas nozīmīgā krustojumā, kur satiekas ceļi uz Bausku, Dobeli, Jelgavu un Lietuvu pierobežas pilsētu Žagari,” stāsta “Astarte-Nafta” valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis.

Oficiālajā atklāšanās pasākuma, pārgriežot simbolisko lenti, Dobeles novada pašvaldības vadītājs Ivars Gorskis uzvēra, cik būtiska gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem, gan arī Tērvetes viesiem ir jauna koncepta “Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacijas atklāšana Tērvetē. Klātesošos ar Tērvetei nozīmīgo notikumu sveica arī Dobeles novada domes deputāta Dace Reinika, kas pirms administratīvi teritoriālas reformas bija Tērvetes novada domes priekšsēdētāja. Uzrunu teica arī Jelgavas mērs Andris Rāviņš. Abpusēji izdevīgo sadarbību akcentēja agroholdinga “Tērvete” vadītājs Vitauts Paškausks, jo uzņēmums ikdienā izmanto “Astarte-Nafta” degvielu, savukārt degvielas uzpildes stacijās tiek tirgota “Tērvete” produkcija.

Jaunā koncepta degvielas uzpildes stacija atrodas vietā, kur “Astarte-Nafta” darbojas jau kopš 1995.gada 11.jūlija, kad šajā vietā varēja iegādāties tikai 3 degvielas veidus un nelielajā kioskā arī auto piederumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kopš 1995.gada “Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacija vairākas reizes tika paplašināta, līdz 2021.gadā tika pieņemts lēmums to pilnībā rekonstruēt. 2022. gada 1. septembrī uzsākām celtniecības darbus. Tagad esam ļoti gandarīti ar paveikto,” stāsta “Astarte-Nafta” valdes loceklis Jānis Anspoks.

“Ņemot vērā, ka “Astarte-Nafta” ir vienīgā uzpildes stacija Tērvetē, celtniecības darbi tika izplānoti tā, lai nodrošinātu degvielas, kafijas un karsto uzkodu tirdzniecības nepārtrauktību,” informē “Astarte-Nafta” tirdzniecības daļas vadītājs Gints Ostrovskis.

“Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacijas Tērvetē telpu kopējā platība ir 145 m², tai skaitā 51 m² plašā tirdzniecības zāle un 20 m² liela kafejnīcas zona.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā daudzās citās “Astarte-Nafta” degvielas uzpildes stacijās, arī Tērvetē būs iespējams uzpildīt marķēto dīzeļdegvielu lauksaimniekiem, iznomāt piekabes, kā arī iegādāties gāzes balonus sadzīves vajadzībām.

“Lai uzlabotu energoefektivitāti un izmantotu zaļo enerģiju, esam uzstādījuši saules paneļus, kuri atrodas uz DUS ēkas jumta. Saražoto elektrību 100% izmantojam DUS darbības nodrošināšanai. Saules paneļu efektīvu darbību padara tas, ka Tērvete ir vieta ar liekāko saulaino dienu skaitu gadā,” stāsta “Astarte-Nafta” valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis.

“Astarte-Nafta” ir uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu. Uzņēmums naftas produktu mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā strādā kopš 1991.gada. “Astarte-Nafta” šobrīd nodarbina 347 darbiniekus. Uzņēmuma īpašumā ir akcīzes preču noliktava un servisa bāze, kā arī 30 degvielas uzpildes stacijas visā Latvijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Jaunā koncepta? Kas tur tāds jauns? Saules paneļi? Latvijā ir jau pāri 10000 objektu ar saules paneļiem, katru dienu nāk klāt vēl pāris un koncepts nav jauns. Galvenais ka Andžus varēja aizvizināties ar jauno Volvo pa nodokļu maksātāju naudiņu un palīdzēt pārgriezt lentīti. Pārējais viss ir ikdienas rutīna.

    6
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.