Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Tērvetes līči” atvērs vārtus saulgriežos

Izaugsmes un atpūtas centrs “Tērvetes līči”, kuru daudzi iepazina televīzijas šovā “Lauku sēta”, kļūst atvērti un aicina uz savu pirmo publisko pasākumu gada visgaišākajā laikā, vasaras saulgriežos, 21. jūnijā pulksten 19.00, informē pasākuma režisore Anda Šarkovska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izaugsmes un atpūtas centrs “Tērvetes līči”, kas atrodas skaistā, dižozolu ieskautā ainaviskā vietā, Tērvetes upes krastā, kādreizējā Tērvetes pamatskolā, sākot ar šo vasaru organizēs dažādus svētkus un publiskus pasākumus, lai ikvienam sniegtu iespēju piedzīvot vietas īpašo noskaņu. Vārtus atvērs 21. jūnijā vasaras saulgriežos, kad dabas enerģija ir visspēcīgāka un gaisā virmo intriģējoša valgme.

“Tērvetes līču” saimniece Ilze Galviņa :”Atsaucoties uz sabiedrības un bijušo skolēnu interesi par “Tērvetes līčiem,” esam sākuši atjaunošanas darbus un vēlamies piedāvāt iespēju cilvēkiem iepazīties ar šo brīnišķīgo vietu, izbaudīt šo vēsturisko Tērvetes stūrīti.”

21. jūnijā jau no pulksten 18.00 visi tiek gaidīti uz svētkiem “Tērvetes līči Saules griežos”. Saulgriežu godināšanai būs iespēja izbaudīt četru dabas stihiju – zemes, debesu, uguns un ūdens maģisko spēku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No pulksten 19.00 sāksies četru stihiju piedzīvošana. Tās atklās zemes stihija, kurā tiks baudīti maizes un augu rituāli, kā arī debesu stihija ar gongu rituālu. Savukārt īsi pirms saules rieta, kopīgi tiks iekurts saulgriežu uguns un baudīts uguns rituāls kopā ar folka apvienību “EIMA”. Bet ap pusnakti visi dosies uz Tērvetes upi, lai ļautos ūdens un attīrīšanās rituālam.

Tie kuri vēlēsies piedzīvot arī saules aušanas spēku, tiek aicināti nakšņot teltī, lai jau ap pulksten 04.00 celtos un ļautos rīta maģiskajam rasas pieskārienam.

Visa informācija un pieteikšanās uz šo pasākumu, izaugsmes un atpūtas centra “Tērvetes līči” “Facebook”lapā: https://www.facebook.com/terveteslici

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.